TV program dnes, utorok, 21. máj 2024
Televízny program dnes
06:00Teleráno08:25Zámena manželiek09:50Mama na prenájom III. (92)10:55Rodinné prípady12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:50Mentalista III. (19)13:55Mentalista III. (20)14:55Susedské prípady15:55Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex17:55Mama na prenájom III. (93)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Policie Modrava I. (3)21:50Policie Modrava I. (4)23:05Špecialisti VI. (11)00:10Mentalista III. (19)01:05Mentalista III. (20)02:05Policie Modrava I. (3)03:00Susedské prípady03:40Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
05:45Krimi06:15Ranné noviny08:35Bez servítky09:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky12:00Noviny o 12:0012:30Súdna sieň (ST) - skryté titulky13:20C.S.I.: Kriminálka Miami VII. (8) (ST) - skryté titulky14:20Bez servítky15:30Top Star15:50Nákupné maniačky17:15Riskuj!17:50Bez servítky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ19:50Najlepšie počasie20:00MS v hokeji 2024: ŠVÉDSKO - SLOVENSKO23:20Lajna III. (3,4)00:25Myšlienky vraha VII. (11)01:25Riskuj!02:05Krimi02:35Prvé oddelenie II. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár03:05Súdna sieň (ST) - skryté titulky03:50Bez servítky04:55Top Star
03:55Správy RTVS „N“04:45Góly-body-sekundy05:00Počasie05:10Peniaze05:35Dámsky klub07:00Ranné správy RTVS08:30Bez batožiny09:00Detektívi zo severu VI (12/16)10:05Na krok od neba11:00Duel11:25Všade dobre, doma naj12:00Správy RTVS12:25Dámsky klub13:55Tajomstvo mojej kuchyne14:40Zdravá maškrta15:00Don Matteo16:00Správy RTVS16:30Bez batožiny17:00Detektívi zo severu VI (13/16)17:50Krátke správy RTVS17:55Duel18:25Všade dobre, doma naj18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:15Počasie20:30Oktopus (13/13)21:40Miesto zločinu Ostrava (7/13)22:45Miesto zločinu Ostrava (8/13)23:45Paul a škola života01:35Správy RTVS „N“02:30Góly-body-sekundy02:45Počasie
06:00Druhý dych (77)06:40Túžba tela (70)07:25Túžba tela (71)08:45Krok za krokom V. (22)09:25Krok za krokom V. (23)10:10Chicago Fire VI. (15)11:10S hlavou v oblakoch (119)12:05S hlavou v oblakoch (120)13:05Oteckovia (27)14:15Keď kvitne láska (51)15:20Keď kvitne láska (52)16:05Túžba tela (72)17:05Túžba tela (73)18:05Chicago Fire VI. (16)19:00Keď kvitne láska (53)20:00Keď kvitne láska (54)20:55Krok za krokom V. (24)21:25Krok za krokom VI. (1)21:55Priatelia V. (3)22:25Priatelia V. (4)22:55Chicago Med VI. (7)23:50Keď kvitne láska (53)00:50Keď kvitne láska (54)01:25S hlavou v oblakoch (119)02:15S hlavou v oblakoch (120)02:55Smotánka03:55Adela show05:10Oteckovia (27)
06:05Upratať, opraviť!07:20Letecké katastrofy08:30Extrémni nájomníci IX. (2)09:15Vražedné čísla IV. (6)10:15Vražedné čísla IV. (7)11:15Riskuj! (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:00MS v hokeji 2024: RAKÚSKO - VEĽKÁ BRITÁNIA15:00Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár16:00MS v hokeji 2024: KANADA - ČESKO19:00Naši II. (37) (ST) - skryté titulky19:45Profesionáli II. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Honba na čarodejnice22:35Zlý poliš01:05Profesionáli II. (21) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár02:05Mafstory (20)02:50Haló03:20Miláčikovo03:45Prírodné katastrofy04:10Upratať, opraviť!04:55Extrémni nájomníci IX.
06:00Zázračný miniateliér06:10Andyho svetové dobrodružstvá06:20Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:30Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:40Bob a Bobek na cestách06:45Dimitri06:50Nezbedný havran07:00Malý rytier Trenk07:30Živá panoráma08:00Hírek08:05Rusínsky magazín08:30Od prameňa – Rusínsky09:00Regina09:55Boj tigrov (1/2)11:30Obedníček11:35Odo11:45Pa a Pi & amp;#34;N & amp;#34;11:50Trpaslíci12:00Živá panoráma12:20Cyklopotulky12:30Experiment13:00Anjeli strážni13:35Slovenskí archeológovia v Sudáne14:20Paradoxy života a smrti Martina Kukučína15:10Misia Artemis: Príbeh mesačnej rakety16:00Veda pre všetkých (1/13)16:30Regina17:30Autosalón17:55VAT18:30Večerníček18:35Odo18:40Dimitri18:45Fidlibumove pokusy18:55Nezbedný havran19:05Malý rytier Trenk19:30Andyho svetové dobrodružstvá19:45Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:07Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker20:10Vodcovia ríše a oživené archívy (3/4)21:05Magnáti (1/3)22:00Večera s Havranom23:10Územie fantázie00:20Správy RTVS „N“
05:15Černé ovce05:30Události v regionech05:59Studio 609:00Zavolejte porodní sestřičky XI (2/8)10:05Otevíráme se světu11:25Postřehy odjinud11:30AZ-kvíz tentokrát s Fortunou12:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Sama domaL14:05Pomsta Růžového pantera15:45Zavolejte porodní sestřičky XI (3/8)16:45Na cestě po Bay of Plenty17:15AZ-kvíz tentokrát s Fortunou17:40Černé ovce18:00Události v regionech18:25Kde domov můj?18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:56Branky, body, vteřiny20:10Eliška Balzerová - 75 let21:553 plus 1 s Miroslavem Donutilem23:19Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony23:20Komisař Moulin00:50AZ-kvíz tentokrát s Fortunou01:20Zajímavosti z regionů01:45Banánové rybičky02:15Dobré ráno04:4513. komnata Kuby Ryby
05:00Fenomény dneška05:30Cyklodálky (3/8)05:59Dobré ránoL08:30Zázračná planeta: Poslední ráje na Zemi - Galapágy09:25Výborná SHOW10:15Medvědi z Aljašky11:10Skutečný neandertálec12:00Babylon12:30Nedej se12:55Království divočiny: Slon africký, Tanzánie13:25Divoká tvář Thajska: Boj o přežití (1/2)14:10Apokalypsa: Hitler míří na východ (1/2)15:05Semínka dobrodějů15:30Příběhy divočiny: Alchymisté smrti16:25Ztracené poklady Egypta: Záhady egyptské Sfingy17:15Velká Británie z výšky: Jižní Anglie18:05Egypt, věčné kouzlo19:00Cyklotoulky19:10Křesťanský magazín19:40Postřehy odjinud19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Skandální příběh rodiny Boleynových: Pád (3/3)21:00Všechno dobře dopadne22:20Mýty a fakta historie23:15Ve víně je vražda (2/4)00:001945: Cesta k vítězství00:50Nic bych neměnila01:50Žiješ jenom 2x (5/16)02:20Na moll03:00Žijeme s vírou03:30Sváteční slovo adventistického kazatele Víta Vursta03:35Odpad společnosti?04:00To mě baví04:25Dům na sile04:50Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj
05:55Snídaně08:35Ulice (4706)09:35Zlatá labuť (53)10:55Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VII (10)11:45Tescoma s chutí12:00Polední Televizní noviny12:20Ordinace v růžové zahradě 2 (156)13:40Kriminálka Miami VI (11)14:35Kriminálka Miami VI (12)15:30Výměna manželek X16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:30Ulice (4707)19:30Televizní noviny20:20Policie Modrava II (3)21:35Survivor Česko & amp; Slovensko III (23)23:35Kriminálka Miami VI (11)00:35Kriminálka Miami VI (12)01:35Specialisté (223)02:45Ulice (4707)03:45Ordinace v růžové zahradě 2 (156)04:45Novashopping
04:05Beethoven 405:30Zathura: Vesmírné dobrodružství07:25Kriminálka Miami VI (9)08:25Kriminálka Miami VI (10)09:25Pán prstenů: Návrat krále13:25Taxi 515:25Kouzelná chůva a Velký třesk17:30Hříchy pro pátera Knoxe (5)18:30Dívka na koštěti20:00Tomb Raider22:30Annabelle se vrací 300:35Uvězněná02:10Lítám v tom03:50Kriminálka Las Vegas V (7)
06:00Nový den07:00M*A*S*H (22)07:25M*A*S*H (23)07:55M*A*S*H (24)08:25M*A*S*H (25)09:00M*A*S*H (26)09:30Lež na pláži (8)10:40Policie Hamburk IX (10)11:35Policie Hamburk IX (11)12:35Closer: Nové případy I (3)13:30Komisař Rex III (9)14:35Policie v akci15:35Ano, šéfe!16:40Inkognito17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15ZOO (201)21:407 pádů Honzy Dědka22:507 pádů Honzy Dědka00:00Ano, šéfe!01:10Policie v akci02:10Policie Hamburk IX (10)03:15Policie Hamburk IX (11)04:25Closer: Nové případy I (3)05:55Nový den
06:00Těžká dřina06:25Partička XXL07:35Fotr na tripu VII08:20Top Gear: Polární speciál09:25To nejlepší z Top Gearu (3)10:30Hvězdná brána VIII (1)11:30Hvězdná brána VIII (2)12:35Futurama VIII (12)13:05Futurama VIII (13)13:30Simpsonovi XXIV (13)14:00Simpsonovi XXIV (14)14:30Simpsonovi XXIV (15)14:55Simpsonovi XXIV (16)15:15Hvězdná brána VIII (3)16:10Hvězdná brána VIII (4)17:15Futurama IX (1)17:45Futurama IX (2)18:15Simpsonovi XXV (19)18:45Simpsonovi XXV (20)19:15Simpsonovi XXV (21)19:45Simpsonovi XXV (22)20:15Partička XXL21:30Vandráci (6)22:05Nezvěstná (5)23:05Mikýřova hysteorie českých dějin23:45Simpsonovi XXV (19)00:10Simpsonovi XXV (20)00:40Simpsonovi XXV (21)01:10Simpsonovi XXV (22)01:40Futurama IX (1)02:10Futurama IX (2)02:40To nejlepší z Top Gearu (3)04:00Ženy ve wrestlingu VIII (30)05:10Těžká dřina05:35Příhody Bolka a Lolka
06:00Na zámku06:10Libovky Pepy Libického06:25Prostřeno!07:25Sestřičky (35)08:45Slunečná (142)10:10Prostřeno!10:55Ano, šéfe!12:05Inga Lindström14:05Záchranáři z hor X (6)15:05Záchranáři z hor X (7)16:05Čas lásky a třešní (2)17:00Čas lásky a třešní (3)17:55Záchranáři z hor X (8)18:55Záchranáři z hor X (9)20:00Inga Lindström21:55Sestřičky (36)23:10Lež na pláži (8)00:05Rodina doktora Kleista V (2)01:10Rodina doktora Kleista V (3)02:20Čas lásky a třešní (2)03:15Čas lásky a třešní (3)04:25Lásce navzdory (46)05:25Karolína, domácí kuchařka
04:10Krásná fotka, spokojený život06:00Test07:45Amazing Spider-Man10:00Amazing Spider-Man 212:20Dvě letenky do Řecka14:15Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana15:45Junioři17:20John Oliver: Co týden dal a vzal XI. (7)18:00Kong: Ostrov lebek20:00Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta II. (5)20:50Rod Draka (3): Druhý svého jména21:50Rod Draka (4): Král Úzkého moře22:55Muž jménem Otto01:00Klub nájemných vrahů02:50Roboti
03:45Lepší už to nebude06:00Záhada Hannah Swensenové: Mrkvový dort07:25Syn09:25Mistrovské dílo11:00Průměrňákovi IX. (9)11:20Průměrňákovi IX. (10)11:50Hobit: Šmakova dračí poušť14:30Vlastní pravidla16:20Úžasný Mauric17:55Mikádo19:30The Independent21:20V Bruggách23:05Insidious: Červené dveře00:50Podfu(c)k02:30Mrtví neumírají
06:05Totalcar VII.06:40Profil zločinu IV.07:45Námořní vyšetřovací služba XVI.08:40Námořní vyšetřovací služba XVI.09:30Profil zločinu IV.10:35Profil zločinu IV.11:45Hvězdná brána: Atlantida IV.12:40Tým SEAL V.13:30Námořní vyšetřovací služba XVI.14:25Námořní vyšetřovací služba XVI.15:20Profil zločinu IV.16:25Profil zločinu V.17:30Tým SEAL V.18:25Hvězdná brána: Atlantida IV.19:20Námořní vyšetřovací služba XVI.20:05Námořní vyšetřovací služba XVI.21:00MacGyver III.21:50MacGyver III.22:45Harrow23:50Harrow00:45Zelenáč V.01:25Zelenáč V.02:10Bosch Iv.02:55Bosch Iv.03:40MacGyver III.04:20MacGyver III.05:05Totalcar III.05:30Seriálový tip
05:45Co bude dnes k večeři?05:55Vtip za stovku!07:10Popelka08:40Nebezpečné vztahy10:10Nebezpečné vztahy11:45Klenot TV14:10Klenot TV16:30Popelka17:40Poklad z půdy18:55Vtip za stovku!20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:55Nebezpečné vztahy21:55Nebezpečné vztahy22:55Nebezpečné vztahy23:55Jak to dopadlo!?00:55Nebezpečné vztahy live01:50Ostříháno02:55Na plac!03:50Exkluziv Kateřiny Brožové05:15Konec vysílání
04:40Nebezpečné vztahy05:25Jak to dopadlo!?06:20Jak to dopadlo!?07:15Nebezpečné vztahy live08:50Klenot TV13:40Česká tajenka14:20Jak to dopadlo!?15:10Nebezpečné vztahy16:20Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem17:00Česká tajenka17:40Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15Jaromír Soukup LIVE21:05Duel Jaromíra Soukupa21:35Poklad z půdy22:45Vtip za stovku!23:55Intim s Heidi Janků00:30MOJE ZPRÁVY00:45VIP svět00:55Exkluziv Kateřiny Brožové02:15Na plac!03:05Ostříháno04:10Konec vysílání
06:10Australští lovci býků06:50Truckeři na okreskách07:45Truckeři na okreskách08:35Australští zlatokopové09:35Australští zlatokopové10:30Renovace rachotin11:30Renovace rachotin12:25Australští zlatokopové13:20Australští zlatokopové14:15Australští zlatokopové15:15Zamrzlé zlato16:10Australští lovci safírů17:15Australští lovci humrů18:10Australská záchrana lodí19:10Australští zlatokopové20:05Australští zlatokopové21:00Australští lovci humrů21:55Bezpečnostní jednotky přístavu Sydney22:55Truckeři na okreskách23:50Truckeři na okreskách00:45Australští zlatokopové01:40Australští zlatokopové02:35Australští lovci humrů03:25Bezpečnostní jednotky přístavu Sydney04:15Renovace rachotin05:05Renovace rachotin
06:30Imhotep, stavitel Džoserovy pyramidy07:35Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války08:402. světová válka - Bitvy o Evropu09:50Nejlepší vojenské prostředky10:55Temná věda nacistů12:05Králové ve válce13:15Králové ve válce14:25Imhotep, stavitel Džoserovy pyramidy15:30Imhotep, stavitel Džoserovy pyramidy16:35Římské megastavby17:45Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války18:502. světová válka - Bitvy o Evropu19:55Tajné zbraně II. světové války21:00Starověká velkoměsta22:05Hitler: Odpočet k válce23:05100 dní do kapitulace00:10Válečné továrny01:05Tajné zbraně II. světové války02:102. světová válka - Bitvy o Evropu03:05Starověká velkoměsta04:00Hitler: Odpočet k válce04:45100 dní do kapitulace05:40Prokleté rodokmeny
06:05Psi hyenovití: Ve smečce06:30Veterinář z Yorkshiru07:15Nejdivočejší přežití08:05Záchrana divokých zvířat v Malawi08:55Život ve vedrech: Afrika09:45Madagaskar: Africké Galapágy10:35Na stopě divokých zvířat11:30Honba za deštěm12:25Záchrana divokých zvířat v Malawi13:15Veterinář z Yorkshiru14:00Smrtící lovci14:45Návrat medvědů15:40Divoká Belgie16:30Evropská divočina17:20Říční monstra18:15Hlubinné potápění v Austrálii19:15Smrtící lovci20:00Skotsko - nová divočina20:55Skotsko: Rok v divočině21:40Anglie: Rok v divočině22:30Nejkrásnější krajiny světa23:15Záchrana divokých zvířat v Malawi00:05Nejdivočejší přežití00:55Australská mega zoo01:40Veterinář z Yorkshiru02:25Veterinář z Yorkshiru03:10Veterinář z Yorkshiru03:55Nejdivočejší přežití04:45Záchrana divokých zvířat v Malawi05:55Veterinář z Yorkshiru
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:20Susedia07:55Kredenc08:55Partička09:45Dva a pol chlapa VI. (14)10:05Dva a pol chlapa VI. (15)10:40M*A*S*H III. (23)11:05M*A*S*H III. (24)11:40Dva a pol chlapa VI. (16)12:10Dva a pol chlapa VI. (17)12:45Teória veľkého tresku III. (8)13:25Teória veľkého tresku III. (9)13:55Teória veľkého tresku III. (10)14:20Teória veľkého tresku III. (11)14:45Teória veľkého tresku III. (12)15:15Teória veľkého tresku III. (13)15:40Priatelia V. (1)16:10Priatelia V. (2)16:40Jedenástka sezóny Niké ligy17:05NIKÉ LIGA19:40Susedia20:30Bloodshot: Supervojak22:40Charlieho anjeli00:40UEFA EURO 2024: Magazín01:00ŠPORTOVÉ NOVINY01:10Susedia01:45Silvánovci03:40Susedia04:15Oggy a šváby05:00Bernieho dobrodružstvá05:10Zig a Sharko
06:00Teleráno08:30Reflex08:45Susedia09:25Susedia09:55Svokra10:55Rodinné prípady12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:50Búrlivé víno I.13:45V mene zákona14:55Susedské prípady15:55Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex18:00Búrlivé víno I.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Susedia21:05Susedia21:40Susedia22:20Susedia22:55FARMA23:45Aj múdry schybí01:30Partička03:00Susedské prípady03:40Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
05:55NCIS: Los Angeles XIII. (2)06:35NCIS: Los Angeles XIII. (3)07:20Špecialisti V. (30)08:05Bostonské vraždy IV. (13)08:45Bostonské vraždy IV. (14)09:20Kosti III. (8)10:05Kosti III. (9)10:45NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (23)11:25NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (24)12:10Policajné prípady13:10Policajné prípady14:10V mene zákona15:10Kosti III. (10)16:05Kosti III. (11)17:00Mentalista III. (19)18:00Mentalista III. (20)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. (1)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. (2)20:55NCIS: Los Angeles XIII. (4)21:55NCIS: Los Angeles XIII. (5)22:50Kosti III. (10)23:50Kosti III. (11)00:30NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. (1)01:15NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. (2)01:5511204:50Mesto tieňov 2
05:10Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:30Šport09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio JOJ 2412:00Noviny o 12:0013:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio JOJ 2417:00Udalosti o 17:0018:00Analýzy 2419:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Analýzy 2421:10Krimi21:40Štúdio JOJ 2422:00Udalosti o 22:0022:30JOJ Zdravie00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:15Analýzy 2402:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:20Analýzy 24
06:00Matematické príšerky I. (4)06:25Tom Gates II. (12)06:40Okido III. (8)06:55Strážcovia Trstinového mora (14)07:05Lloyd a muchy (50)07:20Ronja, lúpežníkova dcéra (14)07:45Mechamato (23) (AD) - audiokomentár08:10Fíha tralala (8)08:25Petronela Jabĺčková (28) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:40Odbodkovia II. (23)08:50Bob staviteľ XV. - XVIII. (36)09:00Požiarnik Sam IX. (3) (ST) - skryté titulky09:15Zvierací ochrancovia (3) (AD) - audiokomentár09:35Plamienok a štvorkolky I. (9)10:00Sonic Boom 2 (20)10:15Rybičky Flip a Flap II. (6)10:25Mia a čarovné ihrisko I. (15)10:35Mestská farma Lellobee (18,19)10:45Pirátska akadémia (14)11:00Moe a jeho šou II. (27)11:15Strašidielka (49)11:20Idefix (50)11:35Zvieratká (10) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:50Digley a Dazey (32,33)11:55Naše prasiatko (13,14)12:05Odbodkovia II. (23)12:20Bambuľko a Bulienka I. (3)12:25Barbapapa na ceste okolo sveta (28)12:35Medzi nami zvieratkami (6)12:40Máša a medveď V. (23)12:50Požiarnik Sam IX. (4) (ST) - skryté titulky13:00Knihy od Stonožky (10)13:15Fíha tralala (8)13:25Deti z farmy (8)13:40Volám sa Caillou V. (21) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:05Ovečka Shaun V. (12)14:15Máša a medveď V. (24)14:30Pirátska akadémia (15)14:45Digley a Dazey (32,33)14:50Naše prasiatko (13,14)15:00MalinyJAMológia (3)15:20Chrumka a Čipsík I. (3)15:35Bambuľko a Bulienka I. (4)15:45Angličanina (7)16:00Máša a medveď V. (25)16:10Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV. (27)16:15Moe a jeho šou II. (28)16:30Ovečka Shaun V. (12)16:45Lloyd a muchy (50)17:00Ronja, lúpežníkova dcéra (15)17:30Knihy od Stonožky (11)17:40Idefix (51)17:55Labková patrola I. (15)18:25Mia a čarovné ihrisko I. (15)18:30Mestská farma Lellobee (18,19)18:35Sonic Boom 2 (21)18:50Plamienok a štvorkolky I. (10)19:15Deti z farmy (8)19:30Zvierací ochrancovia (4) (AD) - audiokomentár19:50Ruby z dúhy I. (37) (ST) - skryté titulky20:05Strážcovia Trstinového mora (14)20:10Zvieratká (10) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Mechamato (23) (AD) - audiokomentár20:55Chrumka a Čipsík I. (3)21:10Šeherezáda – nevypovedané príbehy (25)21:40Volám sa Caillou V. (22) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár22:05Strážca vesmíru Roger (10) (ST) - skryté titulky22:20Jahôdka a jej kamaráti I. (21) (ST) - skryté titulky22:45Viking Vicky (37)23:00Kúzlovanie (1/13) (ST) - skryté titulky23:10Rev a motoroví miláčikovia I. (7) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:35Tom Gates II. (12)23:50Malí fidlikanti (4) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár00:05Okido III. (8)00:20Zabi nudu! (30/30)00:25Zabi nudu! (1/30)00:35Knihy od Stonožky (10)00:45Fidlivareška (3)01:05MalinyJAMológia (3)01:20Zabi nudu! (30/30)01:25Zabi nudu! (1/30)01:35Knihy od Stonožky (11)01:50Kikirikí (5,6)02:00Sníček (14/14)02:15Sníček (1/14)02:25Knihy od Stonožky (11)02:35Rapotáčik 2 (4)02:40Kúzlovanie (1/13) (ST) - skryté titulky02:50Máša a medveď V. (24)03:00Sníček (14/14)03:15Sníček (1/14)03:25Rapotáčik 2 (4)03:35Knihy od Stonožky (10)03:45Tom Gates II. (12)03:55Volám sa Caillou V. (22) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:20Fíha tralala (3)04:30Malí fidlikanti (8) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:45Mestská farma Lellobee (19)04:50Sníček a Dúhalka (3) (ST) - skryté titulky05:00Fidlivareška (1)05:20Angličanina (7)05:35Knihy od Stonožky (11)05:45Viking Vicky (37)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 306:30Mia a čarovné ihrisko I.06:40Mia a čarovné ihrisko I.06:50Robin Hood 207:00Medzi nami zvieratkami07:05Rybičky Flip a Flap II.07:15Okido I. (ST) - skryté titulky07:25Ovečka Shaun II.07:35Rozprávky z machu a papradia07:45Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky08:10Plamienok a štvorkolky I.08:35Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár08:45Bambuľko a Bulienka I.08:55Ronja, lúpežníkova dcéra09:20Idefix09:35Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:45Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.09:55Odbodkovia II.10:05Lloyd a muchy10:15Moe a jeho šou III.10:40Strážcovia Trstinového mora10:50Chrumka a Čipsík I.11:05Čím chceš byť?11:15Petronela Jabĺčková (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:30Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryté titulky11:45Ťuki a stratený psík11:50Bambuľko a Bulienka I.11:55Deti z farmy12:10Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:35Šeherezáda – nevypovedané príbehy13:00Ovečka Shaun II.13:10Mechamato (AD) - audiokomentár13:35Digley a Dazey13:40Mestská farma Lellobee13:45Naše prasiatko13:50Naše prasiatko13:55Príbehy orchestra14:00Strašidielka14:05Rozprávky z machu a papradia14:15Odbodkovia III.14:25Robin Hood 114:35Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky15:00Máša a medveď V.15:10#aaron 215:30Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.15:35Lloyd a muchy15:45Moe a jeho šou IV.15:55Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár16:05Čím chceš byť? 216:20Idefix16:35Matematické príšerky I.17:00Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár17:15Tajomstvá Medovej doliny17:20Plamienok a štvorkolky I.17:45Ronja, lúpežníkova dcéra18:10Strážcovia Trstinového mora18:20Mia a čarovné ihrisko I.18:30Mia a čarovné ihrisko I.18:40Neposlušník 319:00Mechamato (AD) - audiokomentár19:25Deti z farmy19:40Chrumka a Čipsík II.19:55#aaron20:10Zvieracie pohodlíčko II.20:25Pat a Mat20:35Pat a Mat20:45Bob staviteľ XV. - XVIII.20:55Chrumka a Čipsík I.21:10Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:30Neposlušník 2
05:05To je vražda, napísala III. (1,2/22)06:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky08:05Prvé oddelenie II. (ST) - skryté titulky09:00Vraždy v Midsomeri VIII. (8/8)11:30To je vražda, napísala III. (3,4)13:55Dr. House VII. (23/23)14:55Dr. House VIII. (1/23)15:55Vraždy v Midsomeri IX. (1/8)18:00Vražedné čísla IV. (8,9)20:10Dr. House VIII. (2,3)22:00C.S.I.: Kriminálka Miami VII. (9) (ST) - skryté titulky23:00Súkromné očko V. (6)23:50FBI: International I. (15)00:50Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár01:35Myšlienky vraha VII. (10)02:15FBI: International I. (15)02:55Súdna sieň (ST) - skryté titulky03:40Súdna sieň (ST) - skryté titulky04:20Prvé oddelenie II. (ST) - skryté titulky
03:00Správy RTVS „N“03:50Počasie03:55Správy RTVS z regiónov04:25Z prvej ruky04:50Správy :2405:15Komentáre dňa06:00Správy RTVS „N“06:50Cesty istoty II (34/40)07:00Ranné správy RTVS08:30Svet :2409:00Správy :2409:20Komentáre dňa10:00AKTUÁLNE :2410:30AKTUÁLNE :2411:00AKTUÁLNE :2411:30Interview :2412:00Správy RTVS12:30Z prvej ruky13:00AKTUÁLNE :2413:30AKTUÁLNE :2414:00AKTUÁLNE :2414:30AKTUÁLNE :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy RTVS16:30Ekonomika :2417:00AKTUÁLNE :2417:30Interview :2418:00Správy RTVS z regiónov18:30Svet :2419:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Počasie20:20Komentáre dňa21:00Správy :2421:30Ekonomika :2422:00Správy :2422:25Cesty istoty II (34/40)22:30Interview :2423:00Správy :2423:25Počasie23:30Z prvej ruky00:00Správy RTVS „N“00:50Svet :2401:20Komentáre dňa02:00Správy :24
03:00Správy RTVS „N“03:50Góly–body–sekundy04:00Správy RTVS „N“04:50Góly–body–sekundy05:00Správy RTVS „N“05:50Góly–body–sekundy06:00Správy RTVS „N“06:50Góly–body–sekundy07:00Správy RTVS „N“07:50Návraty 202407:55Futbal - Highlighty Bundesligy08:50O športe09:50Športové ozveny10:20Džudo - MS 2024 (2/7)12:10Cyklopotulky12:20E-šport - Majstrovstvá Slovenska 2024 v digitálnom motošporte (16/21)13:25Niké - palubovka 202415:30Šport :2416:00Džudo - MS 2024 (3/7)16:50Futbal - ME 2024 do 17 rokov (1/3)19:00OH 2024 - Cesta do Paríža19:20Štúdio šport (7/30)20:20Sila pohybu (2/12)20:50Volejbal - Liga národov 2024 (13/15)22:20Futbal - Highlighty La Ligy23:15Góly–body–sekundy23:25Futbal - ME 2024 do 17 rokov (1/3)01:15Futbal - Highlighty Bundesligy02:10Správy RTVS „N“
06:00Příhody Bolka a Lolka06:05M*A*S*H06:30M*A*S*H06:55Námořní vyšetřovací služba IX (18)07:55Námořní vyšetřovací služba IX (19)08:50Agent Cody Banks 210:55Twilight sága: Zatmění13:25Ali Baba a čtyřicet loupežníků (2/2)15:15Sopka17:25Nádech pro lásku20:00Rituál22:05Dlouhý polibek na dobrou noc00:25Labyrint lží03:10Skutečné vraždy: Temné dědictví04:55Námořní vyšetřovací služba IX (19)
06:00Ptačí říše06:15Norské domy snů VII (5)06:55Největší loupeže s Piercem Brosnanem (3)07:55Prima ČESKO08:25Prima SVĚT09:00Lydia a obři: Divoký Pantanal10:10Šampioni přírody (2)11:25Tajemství pravěkých obrů (5)12:35Koně a my13:40Tajemství supertováren II (8)14:40Údržbáři v akci (8)15:40Zločiny, které změnily svět (3)16:45Pařížské stoky: Skryté město17:50Vesmírná záře (6)19:00Jak funguje vesmír V (6)20:00Patrioti a zrádci (2)21:05Dračí císař a jeho říše (2)22:05Katastrofa na spadnutí III (1)23:15Svět sportu: Rok za rokem (32)23:40Honba za adrenalinem II (8)00:10Mistři bolesti II (1)01:05Přežili 2. světovou válku (2)02:05Těsné úniky 2. světové války (6)03:25Kolaborovali s nacisty (1)04:40Veterinář z Yorkshiru XI (4)
05:05Walker, Texas Ranger V (8)05:50SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (11)06:35Mistři zastavárny XXI (14)07:25Mezi žraloky X (22)08:25Mezi žraloky XI (1)09:20Kobra 11 XIX (1,2)11:30Walker, Texas Ranger V (9)12:30Válka skladů VI (10-13)14:30Mistři zastavárny XXI (15)15:25Strážci hranic: Kanada II (10,11)16:30Kobra 11 XIX (3,4)18:35Válka skladů VI (14,15)19:30Mistři zastavárny XXI (16)20:30Američtí sběratelé XVIII (15)21:25Pomozte autům VI (10)22:25Walker, Texas Ranger V (10)23:20Kobra 11 XIX (3,4)01:20Američtí sběratelé XVIII (14)02:00Pomozte autům VI (9)02:45SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (11)03:30Walker, Texas Ranger V (10)04:15Open Faces
05:05Karate ovce (24-27)05:50Bakugan (19)06:00Přátelé III (7,8)06:552 $ocky VI (8-11)08:40Malý Sheldon II (18-21)10:20Susedia IX (16,17)11:50Dva a půl chlapa XII (1,2)12:40Přátelé III (7,8)13:40Teorie velkého třesku II (14-17)15:252 $ocky VI (12-15)17:15Zlatá sedmdesátá III (8,9)18:10Dva a půl chlapa XII (3,4)19:05Malý Sheldon II (22)19:30Malý Sheldon III (1)20:00Teorie velkého třesku II (18-21)21:50Přátelé III (9,10)22:45Griffinovi III (18,19)23:40Dva a půl chlapa XII (3,4)00:35Teorie velkého třesku II (18-21)02:20Malý Sheldon II (18,19)02:55Zlatá sedmdesátá III (8,9)03:40Griffinovi III (18)04:00Tele Tele
06:00Televizní noviny06:45Na lovu IV07:40MasterChef Česko V (17)08:55Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VII (9)09:50Grantchester II (2)10:50Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (19)11:45Beze stopy V (16)12:45MasterChef Česko V (18)14:00Tescoma s chutí14:05Grantchester II (3)15:10Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (20)16:05Kriminálka Las Vegas III (19)17:05Kriminálka Las Vegas III (20)18:05Kriminálka Miami VI (11)19:00Kriminálka Miami VI (12)20:00Slečna Marplová III (1)21:55Beze stopy V (17)22:50Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (21)23:45Grantchester II (3)00:50Slečna Marplová III (1)02:20Beze stopy V (17)03:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (21)03:45Na lovu IV04:25Co na to Češi05:05Grantchester II (3)
05:55Snídaně08:35Česko neznámé08:45Volejte Novu09:05Ulice (4706)09:50Specialisté (223)10:45Na lovu IV11:30Riskuj!12:00Polední Televizní noviny12:20Babicovy dobroty12:50Tescoma s chutí12:55Kriminálka Anděl II (3)13:55Ulice (3077)14:40Ordinace v růžové zahradě 2 (836)15:50Ordinace v růžové zahradě 2 (837)16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:20Tescoma s chutí18:35Ulice (4707)19:30Televizní noviny20:20MasterChef Česko VI (3)21:35Survivor Česko & amp; Slovensko III (23)23:35Ulice (3077)00:25Ordinace v růžové zahradě 2 (836)01:30Ordinace v růžové zahradě 2 (837)02:30Televizní noviny03:15Snídaně04:00Čtveráci04:35Riskuj!05:25Kolotoč
04:40Ulice (4267, 4268)06:20Život na jachtě IX (4, 5)08:10Gilmorova děvčata VII (20, 21)09:55Oteckovia (153, 154)11:55Doktorka Quinnová VI (19, 20)13:50Ordinace v růžové zahradě 2 (780)15:05Ordinace v růžové zahradě 2 (781)16:20Vyměněné osudy (33, 34)18:20Gilmorova děvčata VII (22)19:20Čarodějky (1)20:15Nekonečná láska II (17)21:10Nekonečná láska II (18)22:10Ordinace v růžové zahradě 2 (782)23:25Ordinace v růžové zahradě 2 (783)00:40Nemocnice Chicago Med V (1)01:35Nejsi tu v bezpečí03:00Doktorka Quinnová VI (19, 20)
07:00Sportovní noviny07:05Longines Global Champions Tour 2024 - Madrid09:15NHL play-off11:00Ranní Sportovní noviny11:05VfL Gummersbach - Rhein-Neckar Löwen12:30World Downhill Skateboarding Championship - Men13:00Polední Sportovní noviny13:05Premiership Rugby14:45GÓÓÓL (32)15:451:1 Sport Show (68)16:15ORLEN Nations Grand Prix Challenge 2024 - 1. etapa16:45ORLEN Nations Grand Prix Challenge 2024 - 2. etapa17:15ORLEN Nations Grand Prix Challenge 2024 - 3. etapa17:45ORLEN Nations Grand Prix Challenge 2024 - 4. etapa18:15ORLEN Nations Grand Prix Challenge 2024 - 5. etapa18:45NHL News19:00Odpolední Sportovní noviny19:05Premiership Rugby20:45Francouzská derby - PSG vs. Olympique Marseille21:00Sportovní noviny21:05Ligue 123:00Sportovní noviny23:05NHL News23:20NHL play-off01:00Road to the final Coupe de France01:30Spade poker show 2024 (10)02:05NHL play-off05:00Závěr vysílání
07:00Ligue 109:00Ligue 1 Highlights (34)10:00Road to the final Coupe de France10:30GÓÓÓL (32)11:15Premiership Rugby13:00Bellator 303: Nurmagomedov vs. Shabliy18:00Grand Prix Hradec Králové 202418:30World Downhill Skateboarding Championship - Men19:00NHL play-off21:00Premier League Darts 202423:30Spade poker show 2024 (10)00:00Niké liga02:00Sportovní originály - 180 s Damonem Hetou02:35NBA play-off05:05Závěr vysílání
07:00LaLiga08:45LaLiga10:45LaLiga FANS (9)11:15Serie A13:00Bundesliga15:00Bundesliga special (20) - To nejlepší z dubna15:30Bundesliga17:30LaLiga Highlights (36)18:30LaLiga World (41)19:00LaLiga Chronicles (34)19:30Magazín Ligy mistrů UEFA (30)20:00Serie A22:00Serie A00:00Bundesliga Highlights (34)01:002. Bundesliga02:50Závěr vysílání
07:00Serie A08:45Serie A10:45Magazín Ligy mistrů UEFA (30)11:15Bundesliga special (20) - To nejlepší z dubna11:45Bundesliga Highlights (34)12:45LaLiga FANS (9)13:15LaLiga15:15LaLiga17:00Serie A19:00Bundesliga21:00LaLiga23:00LaLiga Highlights (36)00:00LaLiga World (41)00:30LaLiga Chronicles (34)01:00Serie A02:50Závěr vysílání
09:00Formule 2 - Velká cena Emilia Romagna 2024 (trénink)10:00Formule 2 - Velká cena Emilia Romagna 2024 (kvalifikace)10:45Formule 2 - Velká cena Emilia Romagna 2024 (sprintový závod)12:00Formule 2 - Velká cena Emilia Romagna 202413:30Formule 1 - Velká cena MSC Cruises Emilia Romagna 2024 (1. trénink)14:45Formule 1 - Velká cena MSC Cruises Emilia Romagna 2024 (2. trénink)16:00Formule 1 - Velká cena MSC Cruises Emilia Romagna 2024 (3. trénink)17:15Formule 1 - Velká cena MSC Cruises Emilia Romagna 2024 (kvalifikace)18:30Formule 1 - Velká cena MSC Cruises Emilia Romagna 202421:45Formule 3 - Velká cena Emilia Romagna 2024 (trénink)22:45Formule 3 - Velká cena Emilia Romagna 2024 (kvalifikace)23:30Formule 3 - Velká cena Emilia Romagna 2024 (sprintový závod)00:45Formule 3 - Velká cena Emilia Romagna 202402:00Závěr vysílání
09:00Bundesliga - konferenční přenos11:00Ligue 212:45Rychlá kola (5/2024)13:00Vodafone Rally Portugalsko14:00Rentor Rally magazín 2024 (4)14:30FIA Karting Championship 2024 (2)15:00UFC Fight Night: Barboza vs. Murphy17:30UFC Fight Night: Lewis vs. Nascimento20:00Ligue 122:00Ligue 100:00Závěr vysílání
05:05Echo Pražského jara 202405:10Události v kultuře20:00Události v kultuřeL20:13Echo Pražského jara 202420:15ArtZóna21:10Legendy výtvarného umění22:05V záři seriálů22:55Hudební klub23:50Ikony Kamila Střihavky00:20Příběhy rockových písní: Alice Cooper01:05Hvězdy stříbrného plátna: Harrison Ford01:55Galerie... kde byste je nečekali (6/6)02:20Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem02:35Dům02:55Neratov03:10Uchem jehly03:40Crescendo04:25A bylo světlo04:50Město
06:05Případy detektiva Murdocha06:50Případy detektiva Murdocha07:30Případy detektiva Murdocha08:15Endeavour09:45Inspektor George Gently11:15Slečna Marplová12:45Případy detektiva Murdocha13:30Případy detektiva Murdocha14:15Případy detektiva Murdocha15:00Inspektor George Gently16:25Endeavour18:00Slečna Marplová19:30Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Všechny velké a malé bytosti21:50Inspektor George Gently23:25Sven Hjerson Agathy Christie00:10Babylon Berlín01:00Všechny velké a malé bytosti01:50Inspektor George Gently03:25Případy detektiva Murdocha04:10Případy detektiva Murdocha04:50Případy detektiva Murdocha05:55Případy detektiva Murdocha
01:30EX MACHINA03:10Vrána04:45Close Up05:10Close Up05:35Zoom In05:45Zoom In05:50Zoom In - Death on the Nile06:00Close Up06:35Princ a já08:45Království prstenu10:25Království prstenu12:00Hroši v Africe13:55Princezna Nevěsta15:40Uprchlíci17:15Černá hodina18:50Taxi20:25Bobby Z22:00Děti Anakondy23:35Sbal prachy a vypadni
04:20Steve McQueen: Ztracený film06:00Létání pro začátečníky07:35Ve víru tajemství09:20Teorie velkého třesku IV. (9): Komplikovanost vztahů09:40Teorie velkého třesku IV. (10): Hypotéza o cizím parazitovi10:05Batman: Duše draka11:25Jízda s Madeleine12:55Downeyho auta snů (6)13:45García a García15:25Zakladatel17:20Barbie19:15Banshee II. (3): Na válečné stezce20:05Banshee II. (4): Pokrevní linie21:00Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta II. (5)21:45Severní vody (2): My lidé jsme ubohá stvoření22:45Rod Draka (3): Druhý svého jména23:45Rod Draka (4): Král Úzkého moře00:50Desperado02:35Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta II. (5)03:20Severní vody (2): My lidé jsme ubohá stvoření
00:13Bořek Stavitel 7/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick00:23Bořek Stavitel 8/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick00:37Hádej, jak moc tě mám rád 36/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 37/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 38/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 4/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 14/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte01:46Messyho skvělá dobrodružství 50/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 51/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 3/3 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte02:32Harry a jeho dinosauři 3/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 4/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 10/1 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 24/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 25/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 9/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:42Angelína balerína 10/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:57Hádej, jak moc tě mám rád 1/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád04:09Hádej, jak moc tě mám rád 2/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád04:25Pan Jezevec a paní Liška 50/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 14/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 15/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 20/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 23/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 24/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 2/11 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př06:00Trojčata 10/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 11/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 12/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 27/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 28/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 29/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 30/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Grisu 21/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.07:08Pettson a Fiškus 3/3 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:20Lední medvídek Paddles 25/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv07:34Hádej, jak moc tě mám rád 25/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará07:47Berry a Dolly 12/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:55Ruff Ruff, Tweet a Dave 51/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n08:11Moje kamarádka Conni 23/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 24/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Hrdinové velkoměsta 23/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl08:47Hrdinové velkoměsta 24/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl09:07Messyho skvělá dobrodružství 7/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces09:18Messyho skvělá dobrodružství 8/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces09:30Hurá za hádankou 18/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte09:54Daisy a Ollie 18/2 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 47/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 48/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 23/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 24/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 38/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 11/24 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 12/24 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Grisu 43/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.11:50Grisu 44/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.12:05Bořek Stavitel 23/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 24/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 40/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 41/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:52Bing 77/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 78/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 1/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Trojčata 43/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:25Trojčata 44/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 17/1 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět14:02Leo, ochránce divočiny 49/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 50/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 25/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 26/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 40/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 13/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk15:09Kipper 1/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:19Účíme se s kamarádem Timmym 25/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov15:25Lední medvídek Paddles 1/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví15:39Simon 51/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 7/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonské15:55Taina a strážci Amazonie 8/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonské16:08Leo, ochránce divočiny 51/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:19Leo, ochránce divočiny 52/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:31Ruff Ruff, Tweet a Dave 49/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 50/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:56Moje kamarádka Conni 3/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Hrdinové velkoměsta 7/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla17:24Simon 51/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.17:30Požárník Sam 23/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p17:41Požárník Sam 24/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p17:52Doodleboo 23/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:59Messyho skvělá dobrodružství 21/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:11Messyho skvělá dobrodružství 22/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:24Berry a Dolly 1/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:29Berry a Dolly 2/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:34Berry a Dolly 3/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:40Bing 57/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:47Bing 58/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 59/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:04Lední medvídek Paddles 26/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv19:17Pošťák Pat19:33Grisu 41/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:43Grisu 42/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:55Simon 41/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:00Simon 42/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:05Hádej, jak moc tě mám rád 14/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 40/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 41/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 2/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 23/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl21:12Kipper 2/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:21Kipper 3/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 23/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington21:45Chuggington 7/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 8/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 16/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 17/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 44/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 45/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 46/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 47/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 48/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington23:47Oswald 9/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec23:59Oswald 10/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše
01:40Zkrat03:05Saw 204:30Legions06:00Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Creatures06:10Zoom In - The Secret Garden06:20Zoom In - The Lost City06:30Bravo, Girls!08:25Šerif a mimozemšťan10:15Údolí květů12:20Buldozer14:20Tygři železnice16:30Bezpečný přístav18:30Jdi na to20:30Souboj cti22:00Cesta smrti23:40Tenkrát v Mexiku
00:05Tichý Don 1. část01:40Láska časem prokletá03:40Satin05:00Přestávka05:45Láska v Indii07:20Tygři železnice09:20Asterix a Olympijské hry11:15Strážce majáku12:50Všechny cesty vedou do Říma14:20Coco Chanel 16:10Vítejte v Holly Springs18:05Vysněný život19:45Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem21:00Muž, který miloval22:35Za borovicovým hájem
00:25Pokušení02:00Ve skrytu své kůže03:45Pohřešovaná05:00Přestávka05:40Soupis kandidátů07:20Criminal Games by Agatha Christie - EP. 2209:25Nouzový východ11:55SWINDLER SEDUCTION13:50Agatha Christie\'s Marple - S2, EP. 115:50Hercule Poirot - Herkulovské úkoly pro Hercula Poirota17:50Criminal Games by Agatha Christie - EP. 2319:55STARS! - EP. 41 - Leonardo Dicaprio20:00Mnou to není - S2, EP. 520:35Mnou to není - S2, EP. 621:10Svobodná umění23:15Poslední semestr
00:00Druhá světová válka: Peklo v hlubinách 2 - Krize studené války (6)00:45Příběh letců Red Tails - Příběh letců Red Tails ()01:30Vězněm v cizině: Zločin a trest 4 - Matky pašeračky (6)02:15Ostraha hranic 2 - Nelítostný boj (6)03:00Jak chytit pašeráka 5 - Horké zboží (2)04:30Záchrana na zledovatělé silnici 4 - Když počasí zešílí (1)05:15Pomozte autům 10 - Toyota Supra mk4 (6)06:00Skvělý dr. Pol 8 - Polův barevný svět (15)07:00Vzestup a pád mayské civilizace 1 - Kolaps (3)08:00Vzestup a pád mayské civilizace 1 - Zkáze navzdory (4)09:00Aljaška: Noví osadníci 6 - Těžko na cvičišti… (07)10:00Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání 2 - Začátečnické chyby (2)11:00Nacistické megastavby 1 - Atlantický val (1)12:00Nacistické megastavby 1 - Ponorková základna (2)13:00Vteřiny před katastrofou 4 - Smrt ve vzduchu (5)14:00Prokletí tuňáci 11 - Štěstí nebo smůla (12)15:00Gordon Ramsay: Do neznáma 2 - Sumaterské vrcholy (4)16:00Jak chytit pašeráka 5 - Banány a kokain (3)17:00Vězněm v cizině 10 - Korejský drogový král (2)19:00Zákulisí letiště Sydney 1 - Nadměrný náklad (2)21:00Podivná druhá světová válka 1 - Hitlerovo ztracené zlato (5)22:00Holokaust v plné hrůze - Holokaust v plné hrůze ()23:00Hitlerovi mladiství zabijáci - Hitlerovi mladiství zabijáci ()
00:05Skvělá farma doktora Pola 1 - Polovic podnik (14)01:18Zvířecí klub rváčů 2 - Kojoti, krabi, orli (4)02:06Zvířecí klub rváčů 2 - Prasata, hroši, jezevci (5)02:54Zvířecí klub rváčů 2 - Rosomáci, sršně, koalové (6)04:26Zvířecí klub rváčů 2 - Kojoti, krabi, orli (4)05:13Zvířecí klub rváčů 2 - Prasata, hroši, jezevci (5)06:00Život psounů 1 - Tenkrát v Novém Mexiku (1)06:25Život psounů 1 - Hodný, zlý a tulivý (2)06:50Afričtí lovci 3 - Vzestup Kimby (1)07:37Největší zabijáci Afriky 7 - Mokřady (1)08:26Ženské zbraně - Ženské zbraně ()09:16Afričtí lovci 3 - Vzestup Kimby (1)10:05Největší zabijáci Afriky 7 - Mokřady (1)10:53Největší zabijáci Afriky 7 - Oceány (2)11:42Největší zabijáci Afriky 7 - Malí, ale mocní (3)12:26Ženské zbraně - Ženské zbraně ()14:51Lví bratři: Od kotěte po krále - Lví bratři: Od kotěte po krále ()15:38Afričtí lovci 3 - Vzestup Kimby (1)16:24Skvělý dr. Pol 13 - Ten zub nezvládneš (11)17:11Skvělý dr. Pol 9 - První operace (4)18:00Linie predátorů 1 - Sesterstvo (3)18:48Linie predátorů 1 - Klan (4)19:37Afričtí lovci 3 - Vzestup Kimby (1)20:26Linie predátorů 1 - Sesterstvo (3)21:15Skvělý dr. Pol 13 - Ten zub nezvládneš (11)22:03Skvělý dr. Pol 9 - První operace (4)23:41Linie predátorů 1 - Sesterstvo (3)
00:00Zvláštní a záhadné00:45Válečné lodě pohřbené v moři01:30Záhady světových válek02:15Vzdušní bojovníci03:00Tajemství britských zámků03:45Drama v oblacích04:30Zde řídíš na vlastní nebezpečí!05:15Na 18 kolech v Americe06:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině06:55Fantastické inženýrství07:55LEGO Masters - Amerika08:50Vzdušní bojovníci09:45Život v sevření mrazu10:45Zakázané zóny11:45Fantastické inženýrství12:45Vzdušní bojovníci13:40Těžší, než by se zdálo14:10Ben Fogl a lidé žijící v divočině15:05Život v sevření mrazu16:05Fantastické inženýrství17:05Na ty roky se nezapomíná18:05Zakázané zóny19:10LEGO Masters - Amerika20:05Zvláštní a záhadné21:00Válečné lodě pohřbené v moři22:00Záhady světových válek23:00Ostraha amerických hranic
01:05Hledá se nemovitost na anglickém venkově01:50George Clarke - Staré domy, nové domovy02:40Zahradníkův svět03:40Velkolepé plány04:30Až je koupím, budou mý!05:15Dům snů06:00Dům snů06:55Prosluněné prázdninové pohodlí07:50George Clarke - Staré domy, nové domovy08:45Zahradníkův svět09:55Hledá se nemovitost na anglickém venkově10:45Domy snů u jezera11:15Velkolepé plány12:15Dům snů13:10Zahradníkův svět14:20Až je koupím, budou mý!15:15George Clarke - Staré domy, nové domovy16:10Domy snů u jezera16:35Velkolepé plány17:30Hledá se nemovitost na anglickém venkově18:25Prosluněné prázdninové pohodlí19:20Dům snů20:15Až je koupím, budou mý!21:10Dům snů22:00Nedívej se23:50Věrná kopie
06:00Rození obchodníci: 2004 Mini Cooper S MC40 (S14E16)07:00Rození obchodníci: Směr náhradní díly (S16E13)08:00Jak se to dělá: Ocílky, membránová čerpadla, žehlicí prkna a kajaková pádla (S23E19)08:30Jak se to dělá: Tahací harmoniky (S11E09)09:00Lovci odpadu: Klasická auta: Fiat 124 Spider (S07E02)10:00Nazí a vystrašení: 4. díl (S05E04)11:00Lovci odpadu: 11. díl (S13E11)12:00Rození obchodníci: Výběr nejlepšího (S15E09)13:00Renovace nemožná: Dům ze sedmdesátek (S01E01)14:00Renovace nemožná: 2. díl (S01E02)15:00Přeprodej rodinných vozů: Problémy s malým přívěsem (S01E03)16:00Recyklační tým: Dům James House (S01E05)16:30Bitvy o zavazadla: 12. díl (S05E12)17:00Rození obchodníci: Honda CVCC z roku 1977 (S13E03)18:00Jak to dělají?: 14. díl (S16E14)18:30Jak se to dělá: Individuální dopravní prostředky/pouliční hodiny/bubnové blány/bubny (S06E76)19:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 4. díl (S05E04)20:00Spojené státy zlaté: 8. díl (S01E08)21:00Zlatá horečka: Divoká voda: 9. díl (S07E09)22:00Expedice X: Údolí UFO (S04E08)23:00Nazí a vystrašení: 13. díl (S06E13)01:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 12. díl (S05E12)02:00Spojené státy zlaté: 8. díl (S01E08)03:00Zlatá horečka: Divoká voda: 9. díl (S07E09)04:00Rození obchodníci: Volkswagen 181 Thing (S12E07)05:00Lovci odpadu: Excentričtí lidé (S11E12)
06:00How It\'s Made: Scuba Lights, Convertible Sandals06:24How It\'s Made: Wood Windows, Woven Cashmere06:48How It\'s Made: Gas Barbecues, Mattress Pads07:12How It\'s Made: Skateboards, Braided Pastry07:36How It\'s Made: Plasma Gems, Special Effects Snow08:00How the Universe Works: Secret World Of Nebulas08:48How the Universe Works: The Interstellar Mysteries09:36How the Universe Works: Did The Big Bang Really Happen?10:24Killers Of The Cosmos: Cosmic Scrap11:12Killers Of The Cosmos: Little Green Men12:00How Do They Do It?: Turbochargers, Plastic Roads12:24How Do They Do It?: Sails, Ceremonial Swords12:50How Do They Do It?: Guitar Amplifier, Clay Pots13:14How Do They Do It?: Petronas Window Cleaners13:38How Do They Do It?: RVs, Chupa Chups14:02How Do They Do It?: Mushrooms, Maps14:26Secrets Of The Underground: Quest For The Gold Rush Fortune15:14Tesla\'s Death Ray: A Murder Declassified: Mad Scientist On Long Island16:02How the Universe Works: Uranus & amp; Neptune: Rise Of The Ice Giants16:50How the Universe Works: The Quasar Enigma17:40How the Universe Works: Death Of The Milky Way18:30How It\'s Made: Three-Wheel Electric Bikes, Skin Cream18:55How It\'s Made: Wild West Holsters, Water Video Housings19:20How It\'s Made: Wood Garage Doors, Animatronic Dinosaurs19:45How It\'s Made: Grammy Awards And Bike Lights20:10How It\'s Made: Apple Cider And Stone Floors20:35How It\'s Made: Fishing Line And Tow Trucks21:00Incredible Engineering Blunders: Fixed: Episode 521:50Incredible Engineering Blunders: Fixed: Episode 622:40You Have Been Warned: Owned It23:30You Have Been Warned: Ultimate Upgraders01:10How the Universe Works: Strange Lives Of Dwarf Planets02:00How the Universe Works: Twin Suns: The Alien Mysteries02:48Valley Of The Kings: The Lost Tombs04:24How It\'s Made: Grain Driers And Frying Pans04:48How It\'s Made: Pencil Sharpeners05:12How It\'s Made: Livestock Trailers05:36How It\'s Made: Coffee Filters
06:00Pokrevní příbuzní: Snůška lží (S04E06)07:00Pokrevní příbuzní: V nesnázích (S04E07)08:00Kdo by mohl něco takového...: Z největšího obdivovatele korunním svědkem (S01E20)08:30Kdo by mohl něco takového...: Herní pole vášní a nenávisti (S03E10)09:00Kdo by mohl něco takového...: Moje vnitřní zbraň (S01E18)09:30Kdo by mohl něco takového...: Nejistota v rodné zemi (S03E12)10:00Americké monstrum: Dvojitý kříž (S04E08)11:00Americké monstrum: Kouř ti stoupá do očí (S04E09)12:00Vyšetřuji vraždy: Svoboda ve Filadelfii (S01E02)13:00Vyšetřuji vraždy: Sériový střelec (S01E03)14:00Smrtící matky a otcové: Kdo zabil malé dítě? (S01E06)15:00Smrtící matky a otcové: Nemilosrdná matka (S01E07)16:00Prvotní instinkt: Schůzka (S02E03)17:00Prvotní instinkt: Pomalu shoř (S02E04)18:00Obsession: Dark Desires: Pronásledovatel (S04E02)19:00Obsession: Dark Desires: Sraz ze střední školy (S04E04)20:00Kde je limit?: Pierce (S01E02)21:00Tady žije ďábel: Volala, že je zabila (S09E01)22:00Vrah na schodech: 1. díl (S01E01)23:00Vrah na schodech: 2. díl (S01E02)01:00Tady žije ďábel: Volala, že je zabila (S09E01)02:00Kde je limit?: Pierce (S01E02)03:00Obsession: Dark Desires: Pronásledovatel (S04E02)04:00Vyšetřuji vraždy: Svoboda ve Filadelfii (S01E02)05:00Vyšetřuji vraždy: Sériový střelec (S01E03)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Lepší šaty (S06E05)06:00Dvojnásobní Derricové: 3. díl (S03E03)07:00Můj 270kilový život: Kde jsou teď?: Kirsten, Michael a Roni (S04E04)09:00Malí lidé, velký svět: Kde je Amy (S16E09)10:00Vítejte u Plathových: Zima naší nespokojenosti (S05E08)11:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 10. díl (S03E10)12:00Dvojnásobní Derricové: 8. díl (S03E08)13:00Beďarová doktorka: Aligátoří kůže (S03E18)14:0090 dní: Život o samotě: Řekni vše, 2. část (S02E13)15:00Jak si vybrat správné šaty: Je to odvážné (S21E01)16:00Můj 270kilový život: Kde jsou teď?: Kirsten, Michael a Roni (S04E04)18:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 10. díl (S03E10)19:00Hromadění věcí: pohřbeni zaživa: Kde jsou teď? (S05E19)20:00Deníky 90 dní: Knowing Me, Knowing You (S05E03)21:00Já, nebo restaurace: Vrať se do reality, prosím (S01E03)22:00Doma u Debboerových: Kouzlo ranče (S01E01)23:00Nestvůry ve mně: Hnijí mi plíce (S08E11)01:00Deníky 90 dní: Knowing Me, Knowing You (S05E03)02:00Já, nebo restaurace: Vrať se do reality, prosím (S01E03)02:50Doma u Debboerových: Kouzlo ranče (S01E01)03:40Beďarová doktorka: Aligátoří kůže (S03E18)04:30Přepečlivé matky to ví nejlépe: 10. díl (S03E10)
06:00Veterinární policie Filadelfie: Městská farma na štěňata (S12E14)06:50Psi: jejich neznámé dějiny: 3. díl (S01E03)07:40Záchrana statku: Smrtelná past v Idahu (S03E10)08:30Neuvěřitelné bazény: Podmořský život (S02E02)09:25No nazdar! Irwinovi zasahují: 11. díl (S02E11)10:20Psi: jejich neznámé dějiny: Přežijí ti nejpřátelštější (S01E01)11:15Záchrana statku: 8. díl (S03E08)12:10Neuvěřitelné bazény: Vítejte v džungli (S02E01)13:05Jak to zvířata dokážou: Jasnovidné kočky a chlupaté vydry (S01E05)13:33Jak to zvířata dokážou: Sloní nosy a starověká zvířata (S01E06)14:00Dobrovolní zachránci: Nasazení dronu na psy (S01E04)15:00Psi: jejich neznámé dějiny: Miliardoví psi (S01E04)16:00Pitbulové a propuštění trestanci: 5. díl (S10E05)17:00Záchrana statku: Běsnění ve Smoky Mountains (S03E12)18:00Neuvěřitelné bazény: Mexická fiesta (S02E04)19:00No nazdar! Irwinovi zasahují: 12. díl (S02E12)20:00Z tuláků boháči: Nádherný svět Billa Berloniho (S01E01)21:00Pitbulové a propuštění trestanci: Záchrana štěněte (S09E01)22:00Lidé z aljašských lesů: 1. díl (S04E01)23:00Invaze obřích krokodýlů01:30No nazdar! Irwinovi zasahují: 12. díl (S02E12)02:15Příběhy velkých koček: Nebezpečí na obzoru (S02E03)03:00Lidožravý superhad03:45Záchrana statku: Běsnění ve Smoky Mountains (S03E12)04:30Neuvěřitelné bazény: Podmořský život (S02E02)05:15No nazdar! Irwinovi zasahují: 12. díl (S02E12)
01:0050 Gründe, die Emilia-Romagna zu lieben - Unterwegs in einer der schönsten Regionen Italiens02:30Inseln Italiens: Pantelleria - Film von Katja Runge03:15Inseln Italiens: Toskanischer Archipel - Film von Mechtild Lehning04:05Erlebnisreisen: Belgien - Flanderns Klassiker Gent, Leuven und Antwerpen04:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD05:00nano - Die Welt von morgen05:30Alpenpanorama06:00ZIB06:05Alpenpanorama06:30ZIB06:33Alpenpanorama07:00ZIB07:05Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD07:45nano - Die Welt von morgen08:25Inseln Italiens: Monte Isola - Film von Britta-Susann Lübke09:10Inseln Italiens: Sulcis Archipel - Film von Nadine Niemann09:55Hessen à la carte - Kochen mit Chilis10:25Servicezeit10:55Natur im Garten (5/10)11:20Tierische Superbauten: Wunderwerk Nest - Film von Ann Johnson Prum12:05Tierische Superbauten: Die perfekte Lage - Film von Ann Johnson Prum12:50Tierische Superbauten: In bester Gesellschaft - Film von Ann Johnson Prum13:30Australiens Schlangen - Giftig und gefährlich - Film von Brennan Nurthen14:15Waffen der Tiere (1/3) - Dschungel15:00Waffen der Tiere (2/3) - Offenes Gelände15:45Waffen der Tiere (3/3) - Unter Wasser16:30nano - Die Welt von morgen17:00heute17:183sat-Wetter17:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD18:00Tagesschau18:15Neben der Spur - Todeswunsch - Thriller frei nach dem Roman \"Todeswunsch\" von19:45kinokino - Das Filmmagazin20:00ZIB 220:25Frankreichs deutsche Kinder - Film von Anja Unger und Renauld Lavergne21:10Francos Erbe - Spaniens geraubte Kinder - Film von Inga Bremer22:00Weiterleben in Putins Russland – Eine Reise am Rande der Dämmerung - Reportage von Christof Franzen22:3510 vor 1023:05Neben der Spur - Todeswunsch - Thriller frei nach dem Roman \"Todeswunsch\" von
00:05Jumanji 2 - The Next Level01:55Tage, die es nicht gab - Folge 302:45Tage, die es nicht gab - Folge 403:30Black-ish - Der Superpraktikant S5E1304:00ZIB Zack Mini04:05Nils Holgersson - Karlskrona S1E1004:30Dragons - Die jungen Drachenretter - Endlich Urlaub S1E1804:50StoryZoo - Im Freizeitpark S2E605:05Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Jagd auf Schmutzi S201605:30ABC Bär Lied05:35Schmatzo S201705:50Wissper - Schlaflos unter Palmen S2E1805:55ZIB Zack Mini06:00Hör mal, wer da hämmert - Eine haarige Sache S8E2206:25Hör mal, wer da hämmert - Brads große Chance S8E2306:45Scrubs - Die Anfänger - Mein Sinn für Humor S5E207:10Modern Family - Sex, Lies & amp; Kickball S9E407:30Modern Family - Phil und der Riesenkürbis S9E507:50Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten08:35Q1 Ein Hinweis ist falsch09:15Was gibt es Neues? S202209:55IIHF Eishockey-WM 2024 Tschechien: Österreich - Großbritannien - Das Spiel13:05Wischen ist Macht - Veni vidi wischi S1E513:30Monk - Mr. Monk erinnert sich an nichts S4E1114:10ZIB Flash14:15Soko Kitzbühel - Sein letzter Fall S6E315:00Soko Kitzbühel - Bis der Mord uns scheidet S6E415:45ZIB Flash15:51Wetter15:55Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten16:45Q1 Ein Hinweis ist falsch17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:02ZIB Magazin18:15Soko Linz - Magic Moment S3E1019:05Soko Kitzbühel - Wolf im Schafspelz S20E819:50ZIB Flash20:00Willkommen Österreich mit Stermann & amp; Grissemann S202421:05Pratersterne S202321:35Reiseckers Reisen - Lavanttal (Kärnten)22:10ZIB 322:30Der Schwarm - Folge 723:15Der Schwarm - Folge 8
00:30Der Irland-Krimi: Mond über Galway02:00Lilly Schönauer - Paulas Traum03:30Seitenblicke03:35Österreich-Bild am Feiertag - 40 Jahre Bodenseeradweg - Mitteleuropas berühmteste Radroute04:05Wetter-Panorama und Programmvorschau04:30Guten Morgen Österreich05:00ZIB05:10Guten Morgen Österreich05:30ZIB05:33Guten Morgen Österreich06:00ZIB06:10Guten Morgen Österreich06:30ZIB06:33Guten Morgen Österreich07:00ZIB07:10Fit mit den Stars - Hans Knauß07:27Wetter-Panorama07:30Silvia kocht - Unterwegs in der Südsteiermark07:55Das Glück dieser Erde - Die Heimkehr S1E208:45Österreich Bild am Feiertag - Beisl Beuschel Bier - Die Wiener Wirtshausgeschichte09:35Bewusst Gesund - Das Magazin10:00Bürgeranwalt10:50Seitenblicke10:55Wetterschau11:00ZIB11:18Wetter11:20Aktuell nach eins12:00Silvia kocht12:25Um Himmels Willen - Hanna von Orleans S6E113:15Die Rosenheim-Cops - Tödlicher Schlaf S18E2514:00Barbara Karlich - Talk um 4 - Unsere Liebesgeschichte ist außergwöhnlich14:57Bundesland heute kompakt15:00ZIB15:05Aktuell nach fünf15:30Studio 216:30konkret16:51infos & amp; tipps16:57Bundesland heute Service17:00Bundesland heute17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:05Seitenblicke18:15Universum - Das Tote Gebirge - Wunderwelt des Lebens19:05Universum History - Verfolgte Liebe - Die Männer mit dem Rosa Winkel20:00ZIB 220:25Euromillionen20:35kreuz und quer - Die Wallfahrt nach El Rocio21:10kreuz und quer - Nepal - Dem Himmel nah (1)21:55Aus der Haut23:25Outlander - Die Highland-Saga - Das Testament S5E6
00:30Landleben - Am Bodensee01:05Landleben - Leben im Passailer Becken01:50Unser Österreich - Das Zillertal mit Peter Habeler02:40Unser Österreich - Der Wilde Kaiser mit Peter Habeler03:25Landleben - Leben im Passailer Becken04:30Landleben - Am Bodensee05:00WETTER/INFO05:55Dobar dan, Hrvati06:25Dober dan, Koroška06:55Orientierung07:30ORF III AKTUELL11:00Expeditionen - Wildes Istanbul11:45Expeditionen - Unbekanntes Arabien - Saudi-Arabien - Der Westen (1/5)12:30Expeditionen - Unbekanntes Arabien - Saudi-Arabien - Der Osten (2/5)13:15Expeditionen - Unbekanntes Arabien: Es war einmal... Das Märchenland Oman (3/5)14:00Wahl 24: ORF III AKTUELL - Die Duelle - Konfrontation der EU-Spitzenkandidat:innen und die Analyse15:05Landleben - Am Bodensee15:45Peter Steiners Theaterstadl - Herz am Spiess17:18ORF III AKTUELL am Abend17:25Nachrichten in Einfacher Sprache17:30Österreich Heute - Das Magazin17:45Kultur Heute18:15Erbe Österreich - Geheimnisvolle Augustinerkirche19:05Erbe Österreich - Die Habsburger in Mariazell19:55Erbe Österreich - Die Steyr - Wilder Fluss im Land der Hämmer20:30Wahl 24: ORF III AKTUELL - Die Duelle - Konfrontation der EU-Spitzenkandidat:innen und die Analyse21:35BürgerFRAGEN - Was ist die Europäische Union?22:05BürgerFRAGEN - Die wichtigsten EU- Institutionen und ihre Aufgaben22:40Erbe Österreich - Geheimnisvolle Augustinerkirche23:25Erbe Österreich - Die Habsburger in Mariazell
00:00Trickfabrik00:25Yoga Kids - Unterwasser 100:40Science Busters for Kids00:55Mini Spezial 2024 - Cambur Pin-Ton Backstage01:00Fünf Freunde 402:30Tolle Tiere02:45Schmatzo S201803:00Trickfabrik03:25Yoga Kids - Unterwasser 103:40Science Busters for Kids03:55Mini Spezial 2024 - Cambur Pin-Ton Backstage04:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Pezi: Ein Abenteuer mit Dagobert S201704:25Das Dschungelbuch - Safari - Herdentiere S1E2004:40Calimero 3D - Die Kürbis-Königin S1E9704:50Calimero 3D - Die Suche nach Karottenkuchen S1E9805:00ABC Bär S201505:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Köpfchen mit Helm05:25Garfield - Allein unter Hunden S1E505:35Garfield - Odies große Liebe S1E605:45Schmatzo S201806:00Hexe Lilli - Lilli und der Zauberkünstler S2E406:20Yoga Kids - Stadion 106:35Knall genial S201606:55ZIB Zack Mini07:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Pezi: Ein Abenteuer mit Dagobert S201707:25Das Dschungelbuch - Safari - Herdentiere S1E2007:40Calimero 3D - Die Kürbis-Königin S1E9707:50Calimero 3D - Die Suche nach Karottenkuchen S1E9808:00ABC Bär S201508:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Köpfchen mit Helm08:25Garfield - Allein unter Hunden S1E508:35Garfield - Odies große Liebe S1E608:45Schmatzo S201809:00Hexe Lilli - Lilli und der Zauberkünstler S2E409:20Yoga Kids - Stadion 109:35Knall genial S201609:55ZIB Zack Mini10:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Pezi: Ein Abenteuer mit Dagobert S201710:25Das Dschungelbuch - Safari - Herdentiere S1E2010:40Calimero 3D - Die Kürbis-Königin S1E9710:50Calimero 3D - Die Suche nach Karottenkuchen S1E9811:00ABC Bär S201511:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Köpfchen mit Helm11:25Garfield - Allein unter Hunden S1E511:35Garfield - Odies große Liebe S1E611:45Schmatzo S201812:00Hexe Lilli - Lilli und der Zauberkünstler S2E412:20Yoga Kids - Stadion 112:35Knall genial S201612:55ZIB Zack Mini13:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Pezi: Ein Abenteuer mit Dagobert S201713:25Das Dschungelbuch - Safari - Herdentiere S1E2013:40Calimero 3D - Die Kürbis-Königin S1E9713:50Calimero 3D - Die Suche nach Karottenkuchen S1E9814:00ABC Bär S201514:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Köpfchen mit Helm14:25Garfield - Allein unter Hunden S1E514:35Garfield - Odies große Liebe S1E614:45Schmatzo S201815:00Hexe Lilli - Lilli und der Zauberkünstler S2E415:20Yoga Kids - Stadion 115:35Knall genial S201615:55ZIB Zack Mini16:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Pezi: Ein Abenteuer mit Dagobert S201716:25Das Dschungelbuch - Safari - Herdentiere S1E2016:35ABC Bär S201516:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Köpfchen mit Helm17:00Athena - Das Wintermärchen S1E1717:20Garfield - Allein unter Hunden S1E517:30Garfield - Odies große Liebe S1E617:40Schmatzo S201817:55Hexe Lilli - Lilli und der Zauberkünstler S2E418:15Yoga Kids - Stadion 118:30Knall genial S201618:55ZIB Zack Mini19:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Pezi: Ein Abenteuer mit Dagobert S201719:25Das Dschungelbuch - Safari - Herdentiere S1E2019:35ABC Bär S201519:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Köpfchen mit Helm20:00Athena - Das Wintermärchen S1E1720:20Garfield - Allein unter Hunden S1E520:30Garfield - Odies große Liebe S1E620:40Schmatzo S201820:55Hexe Lilli - Lilli und der Zauberkünstler S2E421:15Yoga Kids - Stadion 121:30Knall genial S201621:55ZIB Zack Mini22:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Pezi: Ein Abenteuer mit Dagobert S201722:25Das Dschungelbuch - Safari - Herdentiere S1E2022:35ABC Bär S201522:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Köpfchen mit Helm23:00Athena - Das Wintermärchen S1E1723:20Garfield - Allein unter Hunden S1E523:30Garfield - Odies große Liebe S1E623:40Schmatzo S201823:55Hexe Lilli - Lilli und der Zauberkünstler S2E4
01:00Handball Herren HLA Halbfinale 1: Fivers Margareten - Linz AG, Highlights aus Wien02:30Handball Herren HLA Halbfinale 2: Alpla Hard - Förthof UHK Krems, Highlights aus Hard04:00Silent Sports + - Fußball Bundesliga 22/23: Runde 1304:15Silent Sports + - Kletterweltcup Innsbruck Boulder Finale Damen 202304:34Silent Sports + - Kletterweltcup Innsbruck Paraclimbing 1 202304:37Silent Sports + - Kletterweltcup Innsbruck Paraclimbing 2 202304:52Silent Sports + - Kletterweltcup Innsbruck Paraclimbing 3 202305:03Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 705:26Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 805:39Silent Sports + - Volleyball WVL 2023/24 Klagenfurt-Linz/Steg05:48Silent Sports + - Volleyball WVL 2023/24 Graz-Innsbruck06:00Yoga Magazin - Folge 12506:30Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 16307:00Basketball Herren Superliga Finale 2: Unger Steel Gunners Oberwart-UBSC Graz,Highlights aus Oberwart09:00ÖM Einzel Rhythmische Gymnastik 2024, Highlights aus St.Pölten10:00Judo WM 2024 Tag 1, Highlights aus Abu Dhabi11:00Handball Frauen WHA Finale 1: Hypo Niederösterreich - Atzgersdorf, Highlights aus Südstadt12:30Funsport13:00Basketball 3x3 Olympia Qualifier: - Österreich - Ungarn, Highlights aus Debrecen13:25Funsport14:00LIVE Judo WM 2024 - Tag 3 aus Abu Dhabi16:00LIVE Pressekonferenz Fußball - ÖFB Teamkader Bekanntgabe aus Wien18:00Sport 2018:15LIVE Handball Herren HLA - Halbfinale 2.Spiel: Linz AG - Fivers Margareten aus Linz20:00Leichtathletik Liese Prokop Memorial, Highlights aus St.Pölten21:00Fußball UEFA Europa League und Conference League Magazin 2023/24 - Folge 1621:25Basketball Herren Superliga Finale 2: Unger Steel Gunners Oberwart-UBSC Graz,Highlights aus Oberwart23:25Judo WM 2024 Tag 2, Highlights aus Abu Dhabi
05:00Zprávy05:10Studio ČT2405:59Studio 609:00Studio 610:00Studio ČT2412:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Zprávy12:33Studio ČT2413:00Zprávy13:03Studio ČT2413:30Zprávy13:33Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2414:30Zprávy14:33Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2415:30Zprávy15:33Studio ČT2416:00Zprávy v 1616:30Zprávy16:33Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:30Zprávy17:33Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:03Studio ČT2418:28Interview ČT2418:55Předpověď počasí19:00Události19:54Počasí v letoviscích19:56Branky, body, vteřiny20:07Fokus Václava Moravce22:00Události, komentáře23:00Předpověď počasí23:05Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2402:00Zprávy02:10Studio ČT2402:34Události v regionech03:00Zprávy03:10Studio ČT2403:34Události v regionech04:00Zprávy04:10Studio ČT24
00:00Lovecká sezona - Volání divočiny00:10Lovecká sezona - Volání divočiny00:20Lovecká sezona - Volání divočiny00:30Lovecká sezona - Volání divočiny00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Mia a já02:40Mia a já03:05Život s tátou03:15Život s tátou03:25Život s tátou03:35Život s tátou03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Agentka 20305:00Lovecká sezona - Volání divočiny05:10Lovecká sezona - Volání divočiny05:20Byla jednou jedna… Věc05:25Byla jednou jedna… Věc05:35Mia a já06:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Lovecká sezona - Volání divočiny07:10Lovecká sezona - Volání divočiny07:30Byla jednou jedna… Věc07:35Byla jednou jedna… Věc07:40Byla jednou jedna… Věc08:00LEGO Friends: Dívky s posláním08:10LEGO Friends: Dívky s posláním08:30Barbie: Dreamhouse Adventures09:00Polly Pocket - Síla malých09:30Barbie a Diamantový zámek11:00Mia a já11:30Mia a já12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie - Na to jsou potřeba dva15:30Barbie - Na to jsou potřeba dva16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Byla jednou jedna… Věc18:05Byla jednou jedna… Věc18:10Byla jednou jedna… Věc18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Lovecká sezona - Volání divočiny19:40Lovecká sezona - Volání divočiny20:00Duchařská hlídka20:50Máša a Medvěd21:00Mia a já21:30Mia a já22:00Mia a já22:30Byla jednou jedna… Věc22:35Byla jednou jedna… Věc22:40Byla jednou jedna… Věc23:00Idefix a smečka Nepoddajných23:10Idefix a smečka Nepoddajných23:30Život s tátou23:40Život s tátou
05:15Fotbal05:45Branky, body, vteřiny06:00Hokej07:55PanoramaL08:30BBV po 25 letech08:40Volejbal11:05AZ-kvíz tentokrát s Fortunou11:35Sláva vítězům11:55Hokej12:00Hokej15:00Hokej16:00Hokej19:00Hokej20:00Hokej22:50Hokej23:50Hokej v 10 minutách00:00Hokej00:10Branky, body, vteřiny00:20Hokej02:15Branky, body, vteřiny02:30Hokej04:30Fotbal
06:00Teleshop09:00Společnost Adventure10:00Společnost Adventure11:00Teleshop13:00MacGyver I.13:55MacGyver I.14:50Hvězdná brána: Atlantida III.15:45Hvězdná brána: Atlantida III.16:45Společnost Adventure17:40Ztracený svět III.18:40Ztracený svět III.19:40MacGyver I.20:30MacGyver I.21:25Hvězdná brána: Atlantida III.22:25Hvězdná brána: Atlantida III.23:20Ztracený svět III.00:20Ztracený svět III.01:25K poctě zbraň02:20K poctě zbraň03:10Totalcar IV.03:35Seriálový tip04:00Teleshop
07:05Sneak Peek Ro 202407:25Castle V.08:25Castle V.09:20Profil zločinu X.10:30Profil zločinu X.11:45Castle V.12:40Castle V.13:40Zelenáč I.14:30Zelenáč I.15:25Bones Viii.16:20Csi Ii.17:15Castle V.18:10Castle V.19:05Zelenáč I.20:00Zelenáč I.21:00Bones Ix.21:55Bones Ix.22:50Námořní vyšetřovací služba XVI.23:50Zelenáč I.00:45Zelenáč I.01:45Bones Ix.02:25Bones Ix.03:10Csi: Vegas Ii.04:00Teleshop
06:10Sneak Peek Hu 202406:35Hvězdná brána: Atlantida III.07:30Hvězdná brána: Atlantida III.08:30Ztracený svět I.09:30Ztracený svět I.10:30MacGyver III.11:25MacGyver III.12:20Dr. House VII.13:15Námořní vyšetřovací služba L.A.14:10Námořní vyšetřovací služba L.A.15:05Hvězdná brána IX.16:05Hvězdná brána IX.17:00Hvězdná brána: Atlantida III.18:00Ztracený svět I.19:00Ztracený svět I.20:00Dr. House VII.21:00Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.21:55Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.22:50Dr. House V.23:45Dr. House V.00:45Leo Mattei: Oddělení mladistvých IX.01:45MacGyver III.02:30MacGyver III.03:10Strážce pořádku V.04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Divoké včely I.12:00Teleshop12:15Domek na prérii III.13:25Ranč Heartland VI.14:25Ranč Heartland VI.15:20Brousko Iii.16:40Divoké včely I.17:40Domek na prérii III.18:45Ranč Heartland VII.19:40Ranč Heartland VII.20:40Domek na prérii III.21:40Ranč Heartland VII.22:40Ranč Heartland VII.23:40Divoké včely I.00:40Brousko Iii.02:00Brousko Iii.03:00Seriálový tip03:15Seriálový tip04:00Teleshop
01:05Milli Vanilli02:50Gunda04:20Die Mutter aller Lügen06:00Die schönsten Zugreisen der Welt06:45Haus der Erdmännchen - Eine Familiensaga07:15Naturparadiese in Lateinamerika08:00Gunda09:35Der einsamste Wal der Welt11:10Die Mutter aller Lügen12:55Unser Universum - Vom Atom zum Superhaufen14:00Unser Universum - Vom Atom zum Superhaufen15:05Die Akte Wal16:00Die schönsten Zugreisen der Welt16:50Anderswo - Allein in Afrika18:30Naturparadiese in Lateinamerika19:20Rottnest Island: Im Reich der Quokkas20:15Rottnest Island: Im Reich der Quokkas21:10Ein Waisenhaus für Nashörner22:00Ein Waisenhaus für Nashörner22:50Sue, Dinosaurier Nr. 13
00:00Die große Lachparade - Die 55 lustigsten Momente vor laufender Kamera03:35Der Blaulicht Report03:50CSI: Vegas04:35CSI: Vegas05:20CSI: Vegas06:00Punkt 607:00Punkt 708:00Punkt 809:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten09:30Unter uns10:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht11:00Barbara Salesch - Das Strafgericht12:00Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal15:00Barbara Salesch - Das Strafgericht16:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht17:00Der Blaulicht Report - Die neuen Einsätze17:30Unter uns18:00Explosiv - Das Magazin18:30Exclusiv - Das Starmagazin18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:05Alles was zählt19:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten20:15Bauer sucht Frau International22:15RTL Direkt22:35Extra - Das RTL Magazin
00:40CSI: Den Tätern auf der Spur01:25Im Namen des Gesetzes02:15Im Namen des Gesetzes03:00CSI: Vegas03:45CSI: Vegas04:25Susan Vaughan Smith: Die Kindermörderin04:55Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf05:45Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf06:15Im Namen des Gesetzes07:00Im Namen des Gesetzes07:50Dennis Lynn Rader: Der BTK-Killer08:20Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei09:10Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei10:00Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf10:50Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf11:40Im Namen des Gesetzes12:30Im Namen des Gesetzes13:20Crossing Jordan - Pathologin mit Profil14:05Crossing Jordan - Pathologin mit Profil14:50Crossing Jordan - Pathologin mit Profil15:35CSI: Den Tätern auf der Spur16:20CSI: Vegas17:05CSI: Vegas17:50Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf18:40Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf19:30CSI: Den Tätern auf der Spur20:15Beyond the Walls - Hinter den Mauern21:05Auris22:40Reyka - Mord in Afrika23:35Vier Frauen und ein Todesfall
00:00Zwischen Tüll und Tränen00:50Feuer und Flamme - Grillen mit Nico Reynolds01:15Feuer und Flamme - Grillen mit Nico Reynolds01:40Herr Raue reist! So schmeckt die Welt02:30Das Koch-Duell um die Welt03:40Zwischen Tüll und Tränen04:254 Hochzeiten und eine Traumreise05:10Chefkoch TV - Lecker muss nicht teuer sein06:00Shopping Queen06:45Shopping Queen07:35Zwischen Tüll und Tränen08:204 Hochzeiten und eine Traumreise09:15Das perfekte Dinner10:05Die Beet-Brüder11:45Die Beet-Brüder12:30Cook clever mit Jamie13:20Cook clever mit Jamie14:15Feuer und Flamme - Grillen mit Nico Reynolds14:40Feuer und Flamme - Grillen mit Nico Reynolds15:10Herr Raue reist! So schmeckt die Welt16:05Das Koch-Duell um die Welt17:10Shopping Queen18:00Zwischen Tüll und Tränen18:50Nigellas Lieblingsrezepte19:20Cook clever mit Jamie20:15Mein urbaner Garten - Zwischen Blüten und Beton21:00Monty Don: Große Ideen für kleine Gärten22:05Garden Rescue: Wer rettet meinen Garten?22:50Das perfekte Dinner23:45Zwischen Tüll und Tränen
00:00Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei01:00Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei01:45Teleshopping04:00Recht & amp; Ordnung04:10Recht & amp; Ordnung04:30Recht & amp; Ordnung04:55Schneller als die Polizei erlaubt05:15Schneller als die Polizei erlaubt05:40Schneller als die Polizei erlaubt06:00Schneller als die Polizei erlaubt06:20Schneller als die Polizei erlaubt06:50Walker, Texas Ranger07:40Walker, Texas Ranger08:25Burn Notice09:10Burn Notice09:55Burn Notice10:45Matlock11:40Matlock12:35Walker, Texas Ranger13:20Walker, Texas Ranger14:00M*A*S*H14:25M*A*S*H14:55Eine schrecklich nette Familie15:20Eine schrecklich nette Familie15:50King of Queens16:10King of Queens16:40Immer wieder Jim17:00Immer wieder Jim17:25M*A*S*H17:50M*A*S*H18:20Eine schrecklich nette Familie18:45Eine schrecklich nette Familie19:15King of Queens19:45King of Queens20:15Die Bourne Identität22:25Redemption - Stunde der Vergeltung
00:35McLeods Töchter01:20Heartland - Paradies für Pferde02:05Buffy - Im Bann der Dämonen02:50Alles was zählt Classics03:15Alles was zählt Classics03:40Verbotene Liebe Classics04:20Die Camper04:45Die Camper05:10Die Camper05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics06:00Unter uns Classics06:25Verbotene Liebe Classics07:05Hinter Gittern - Der Frauenknast07:50Hinter Gittern - Der Frauenknast08:40Alles was zählt09:05Unter uns09:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten10:00McLeods Töchter10:50Buffy - Im Bann der Dämonen11:35Alles was zählt Classics12:05Unter uns Classics12:30Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:00Verbotene Liebe Classics13:45Hinter Gittern - Der Frauenknast14:35Unter uns15:00Alles was zählt15:30Gute Zeiten, schlechte Zeiten15:55Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics16:25Paradise Hotel (US)17:10Paradise Hotel (US)17:55McLeods Töchter18:40Heartland - Paradies für Pferde19:25Buffy - Im Bann der Dämonen20:15Nachtschwestern21:05Club der roten Bänder21:55Gute Zeiten, schlechte Zeiten22:20Unter uns22:50Alles was zählt23:15Nachtschwestern
00:40Hinter Gittern - Der Frauenknast01:25Hinter Gittern - Der Frauenknast02:10Teleshopping03:10Hinter Gittern - Der Frauenknast04:00Das Jugendgericht04:45Das Jugendgericht05:35Das Familiengericht06:15Das Familiengericht07:00Das Jugendgericht07:55Das Jugendgericht08:50Das Jugendgericht09:45Der Blaulicht Report10:45Der Blaulicht Report11:45Der Blaulicht Report12:45Das Familiengericht13:30Das Familiengericht14:20Das Familiengericht15:10Der Blaulicht Report16:00Der Blaulicht Report16:55Das Strafgericht17:45Das Strafgericht18:40Das Strafgericht19:30Das Strafgericht20:15Law & amp; Order: Special Victims Unit21:00Law & amp; Order: Special Victims Unit21:50Law & amp; Order: Special Victims Unit22:35Law & amp; Order: Special Victims Unit23:15Law & amp; Order: Special Victims Unit
00:00Bones - Die Knochenjägerin00:55Teleshoppingsendung05:30Ranger Rob05:40Ranger Rob05:50CoComelon05:55CoComelon06:05Caillou06:20Peppa Pig06:25Peppa Pig06:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:45Peppa Pig07:50Peppa Pig07:55Peppa Pig08:00Voll zu spät!08:15Voll zu spät!08:25Voll zu spät!08:35Voll zu spät!08:45Voll zu spät!08:55Voll zu spät!09:10Voll zu spät!09:20Voll zu spät!09:30Voll zu spät!09:40Voll zu spät!09:50Voll zu spät!10:10Pokémon Horizonte: Die Serie10:30Pokémon Horizonte: Die Serie10:50Pokémon Horizonte: Die Serie11:15Pokémon Horizonte: Die Serie11:35Pokémon Horizonte: Die Serie12:00Pokémon Horizonte: Die Serie12:20Pokémon Horizonte: Die Serie12:45Dreamzzz - Die Nacht der Nimmerhexe13:10Willkommen bei den Louds13:20Willkommen bei den Louds13:35SpongeBob Schwammkopf13:45SpongeBob Schwammkopf14:05ALVINNN!!! und die Chipmunks14:25Jade Armor14:50Jade Armor15:15Dragons - Die 9 Welten15:45Scooby-Doo und wer bist Du?16:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:35Grizzy & amp; die Lemminge16:55Grizzy & amp; die Lemminge17:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:35Rubble & amp; Crew17:45Rubble & amp; Crew17:55Rubble & amp; Crew18:15Willkommen bei den Louds18:25Willkommen bei den Louds18:40SpongeBob Schwammkopf18:50SpongeBob Schwammkopf18:55SpongeBob Schwammkopf19:05ALVINNN!!! und die Chipmunks19:35ALVINNN!!! und die Chipmunks20:00ALVINNN!!! und die Chipmunks20:15Royal Matchmaker - Die königliche Heiratsvermittlerin22:00Ein Prinz im Paradies23:45CSI: Miami
05:50Leo Lausemaus05:55Leo Lausemaus06:00Leo Lausemaus06:10Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:15Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:20Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:30Ranger Rob06:40Ranger Rob06:50CoComelon06:55CoComelon07:05Caillou07:20Peppa Pig07:25Peppa Pig07:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:45Peppa Pig08:50Peppa Pig08:55Peppa Pig09:00Voll zu spät!09:15Voll zu spät!09:25Voll zu spät!09:35Voll zu spät!09:45Voll zu spät!09:55Voll zu spät!10:10Voll zu spät!10:20Voll zu spät!10:30Voll zu spät!10:40Voll zu spät!10:50Voll zu spät!11:10Pokémon Horizonte: Die Serie11:30Pokémon Horizonte: Die Serie11:50Pokémon Horizonte: Die Serie12:15Pokémon Horizonte: Die Serie12:35Pokémon Horizonte: Die Serie13:00Pokémon Horizonte: Die Serie13:20Pokémon Horizonte: Die Serie13:45DreamZzz14:10Willkommen bei den Louds14:20Willkommen bei den Louds14:35SpongeBob Schwammkopf14:45SpongeBob Schwammkopf15:05ALVINNN!!! und die Chipmunks15:25Jade Armor15:50Jade Armor16:15Dragons - Die 9 Welten16:45Scooby-Doo und wer bist Du?17:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:35Grizzy & amp; die Lemminge17:55Grizzy & amp; die Lemminge18:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:35Rubble & amp; Crew18:45Rubble & amp; Crew18:55Rubble & amp; Crew19:15Willkommen bei den Louds19:25Willkommen bei den Louds19:40SpongeBob Schwammkopf19:50SpongeBob Schwammkopf19:55SpongeBob Schwammkopf20:05ALVINNN!!! und die Chipmunks20:35ALVINNN!!! und die Chipmunks21:00ALVINNN!!! und die Chipmunks21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
01:00Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin01:50Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin02:35Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:25Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:10CSI: NY05:55CSI: NY06:40CSI: NY07:35CSI: Vegas08:30CSI: Vegas09:25CSI: Vegas10:15CSI: Vegas11:10CSI: Miami12:05CSI: Miami13:00CSI: Miami13:55vox nachrichten14:00Shopping Queen15:00Shopping Queen16:00Das Duell - Zwischen Tüll und Tränen17:00Zwischen Tüll und Tränen18:00First Dates - Ein Tisch für zwei19:00Das perfekte Dinner20:15Sing meinen Song - Das Tauschkonzert22:15Die Emilio Sakraya-Story23:20The Huntsman & amp; The Ice Queen
00:00Rizzoli & amp; Isles00:50Rizzoli & amp; Isles01:45Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände02:05Teleshopping05:10Wissenshunger05:30Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:55Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:25Verklag mich doch!07:30Verklag mich doch!08:35Verklag mich doch!09:35Verklag mich doch!10:40Verklag mich doch!11:50Verklag mich doch!13:50Verklag mich doch!14:55CSI: Den Tätern auf der Spur15:50CSI: Den Tätern auf der Spur16:45CSI: Den Tätern auf der Spur17:40Burn Notice18:25Burn Notice19:20Burn Notice20:15Bones - Die Knochenjägerin21:05Bones - Die Knochenjägerin22:05Bones - Die Knochenjägerin23:05Bones - Die Knochenjägerin
00:00Raymond Blanc a královské kuchyňské zahrady00:50Gordon, Gino a Fred na cestách01:40Recepty pro radost s Markétou a Honzou02:00Programové tipy06:00John Torode: Jak chutná Irsko07:00Blázni do receptů07:30Blázni do receptů07:55Moje venkovská kuchyně08:25Moje venkovská kuchyně08:55Mistrovské pečení - Austrálie10:05Mistrovské pečení - Kanada11:00Raymond Blanc a královské kuchyňské zahrady12:00Gordon, Gino a Fred na cestách12:55John Torode: Jak chutná Irsko13:55Blázni do receptů14:25Blázni do receptů14:50Moje venkovská kuchyně15:20Moje venkovská kuchyně15:50Mistrovské pečení - Austrálie17:05Mistrovské pečení - Kanada18:00Raymond Blanc a královské kuchyňské zahrady19:00Gordon, Gino a Fred na cestách20:00John Torode: Jak chutná Irsko21:00Blázni do receptů21:30Blázni do receptů22:00Jak chutná venkov22:30Jak chutná venkov23:00Mistrovské pečení - Kanada
06:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (116)06:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (117)06:55Blue (126)07:05Blue (127)07:10Blue (128)07:25Blue (137)07:30Blue (138)07:40Blue (139)07:55Spidey a jeho úžasní přátelé (29)08:25Spidey a jeho úžasní přátelé (30)08:55Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (2)09:25Mickeyho klubík (45)10:50Greenovi ve velkoměstě (19)11:20Greenovi ve velkoměstě (21)11:50Hailey jde na to! (14)12:20Hailey jde na to! (15)12:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (127)13:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (128)13:50Příšerky v rachotě (20)14:25Příšerky v rachotě (1)15:25Blue (84)15:30Blue (85)15:45Blue (86)15:50Blue (87)16:00Blue (88)16:15Křečík a Gréta (23)16:45Křečík a Gréta (24)17:15Kiff (21)17:40Kiff (22)18:10Příšerky v rachotě (4)18:40Příšerky v rachotě (3)19:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (94)19:40Kouzelná Beruška a Černý kocour (87)20:10Blue (70)20:15Blue (65)20:23Blue (66)20:40Blue (67)20:45Blue (71)20:50Blue (72)21:05Hailey jde na to! (11)21:35Jessie (7)22:00Jessie (14)22:30U Raven Doma (80)23:00U Raven Doma (81)23:30Kluk Holka atd. (41)23:40Kluk Holka atd. (42)24:00Kluk Holka atd. (43)24:10Kluk Holka atd. (44)24:20The Unstoppable Yellow Yeti: Winterton Rules (1)24:25Ghostforce (7)24:50Ghostforce (8)25:10Tým Tiki (20)25:35Tým Tiki (21)25:55Tým Tiki (22)26:15Anna mezi obojživelníky (34)26:40Anna mezi obojživelníky (35)27:00Anna mezi obojživelníky (36)27:25Ghostforce (3)27:45Ghostforce (4)28:05Pyžamasky (16)28:30Pyžamasky (17)28:55Dalmatinská 101 (25)29:15Dalmatinská 101 (26)29:35Kluk Holka atd. (85)29:45Kluk Holka atd. (86)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (1)06:00Mickey Mouse Funhouse (1)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (2)07:10Bluey (2)07:20Bluey (2)07:30SuperKitties (1)08:00Firebuds (1)08:15Firebuds (1)08:30Bluey (1)08:40Bluey (1)08:50Bluey (3)09:00Mickey Mouse Clubhouse Road Rally ()10:00Firebuds (1)10:30PJ Masks: Power Heroes (1)11:00Mickey Mouse Funhouse (2)11:30Pupstruction (1)12:00Pupstruction (1)12:30Bluey (2)12:40Bluey (2)12:50Bluey (2)13:00Bluey (2)13:10Bluey (2)13:20Bluey (2)13:30Firebuds (1)14:00Firebuds (1)14:15Firebuds (1)14:30Bluey (1)14:40Bluey (1)14:50Bluey (3)15:00The Lion Guard (2)15:30SuperKitties (1)16:00Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:30Pupstruction (1)17:00Bluey (2)17:10Bluey (2)17:20Bluey (2)17:30Bluey (2)17:40Bluey (2)17:50Bluey (2)18:00Firebuds (1)18:15Firebuds (1)18:30Bluey (1)18:40Bluey (1)18:50Bluey (3)19:00Sofia The First (3)19:30Bluey (1)19:40Bluey (1)19:50Bluey (1)20:00Bluey (1)20:10Bluey (1)20:20Bluey (1)20:30SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (2)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (2)22:30Mickey Mouse Funhouse (2)23:00PJ Masks (4)23:25PJ Masks (4)23:50PJ Masks (4)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (2)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (2)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (2)25:30Spidey and His Amazing Friends (1)25:55Spidey and His Amazing Friends (1)26:20Spidey and His Amazing Friends (1)26:45Mickey Mouse Funhouse (1)27:10Mickey Mouse Funhouse (1)27:35Mickey Mouse Funhouse (1)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Oblíbená restaurační jídla (S09E01)06:45Úchvatná Asie podle Ching: Rušné hlavní město delikates (S01E09)07:10Velká soutěž pojízdných restaurací: Připravit, Jet, teď (S16E05)07:55Trisha a jižanská kuchyně: Svatební památná oslava (S02E08)08:17Trisha a jižanská kuchyně: Sváteční večírek s cukrovím! (S02E09)08:40Motoresty, drive-iny a bufety: Od vikingů ke křidýlkům (S32E11)09:02Motoresty, drive-iny a bufety: Od autentického k vynalézavému (S32E12)09:25Guyova soutěž v samoobsluze: Superhvězdy v soutěži v samoobsluze 2 (S10E09)10:10Vyřazeni: Hvězdy motorestů (S27E09)10:55Průkopnice: Večeře pro tátu (S22E08)11:17Průkopnice: Zeptejte se, na co chcete: Venkovní vaření (S22E09)11:40Tucet pekařů: Kombinované dezerty (S01E01)12:25Porážka Bobbyho Flaye: Plnočelná nahota (S33E11)12:48Porážka Bobbyho Flaye: Sestavte A-tým! (S33E12)13:10Láska Bobbyho Flaye ke grilování: Hostina ze středozápadu (S03E06)13:33Láska Bobbyho Flaye ke grilování: Tropické grilování (S03E07)13:55Šampionát v pečení košíčků: Od sci-fi k vědě (S01E03)14:40Dívka na farmě: Díkůvzdání (S02E01)15:02Dívka na farmě: Oslava sklizně (S02E02)15:25Bizarní jídla: Lahodné destinace: Soul (S04E23)15:47Bizarní jídla: Lahodné destinace: Bangkok (S04E24)16:10Dětská kuchařská soutěž: Nečekaná přísada (S01E12)17:00Nejlepší jídla ve městě: Davis v Kalifornii (S01E01)17:50Vyřazeni: Sladkosti: Opilé koše (S01E04)18:40Guyova soutěž v samoobsluze: Superhvězdy v soutěži v samoobsluze 2 (S10E09)19:25Vyřazeni: Hvězdy motorestů (S27E09)20:10Průkopnice: Večeře pro tátu (S22E08)20:32Průkopnice: Zeptejte se, na co chcete: Venkovní vaření (S22E09)20:55Tucet pekařů: Kombinované dezerty (S01E01)21:40Šampionát v pečení košíčků: Od sci-fi k vědě (S01E03)22:25Dívka na farmě: Díkůvzdání (S02E01)22:47Dívka na farmě: Oslava sklizně (S02E02)23:10Bizarní jídla: Lahodné destinace: Soul (S04E23)23:32Bizarní jídla: Lahodné destinace: Bangkok (S04E24)23:55Dětská kuchařská soutěž: Nečekaná přísada (S01E12)01:25Velká soutěž pojízdných restaurací: Připravit, Jet, teď (S16E05)02:10Trisha a jižanská kuchyně: Svatební památná oslava (S02E08)02:32Trisha a jižanská kuchyně: Sváteční večírek s cukrovím! (S02E09)02:55Motoresty, drive-iny a bufety: Od vikingů ke křidýlkům (S32E11)03:17Motoresty, drive-iny a bufety: Od autentického k vynalézavému (S32E12)03:40Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem: Ve stopách Jesse Jamese (S11E03)04:25Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem: Pony Express (S07E01)05:10Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem: Kapitán Cook a obyvatelé Havaje (S07E02)
06:00Stavět na Aljašce: Do finiše (S07E07)07:00Mrazivé zlato: Zlatý ledovec (S03E05)08:00Výprava za pokladem: Hadí ostrov: Prokletý poklad (S02E02)09:00Pátrání po yettim: Hledání Yettiho v Oregonu (S01E05)10:00Záhady muzeí: Italské UFO, Ten, kdo přežil soudný den, Zrození geocachingu (S09E09)11:00Výprava do neznáma: Nejchladnější sibiřský případ (S06E18)12:00Spřízněné duše (duchové): Mrtvola v bedně (S01E06)13:00Stavět na Aljašce: Vrcholné finále (S07E08)14:00Mrazivé zlato: Když se vše zhroutí (S03E06)15:00Výprava za pokladem: Hadí ostrov: 3. díl (S02E03)16:00Pátrání po yettim: Zmrzlý Yetti (S01E06)17:00Záhady muzeí: Kdo zabil Supermana, Mořský had ze Silver Lake, Útěk dřevěného koně (S09E10)18:00Výprava do neznáma: Ztracená hrobka mumie (S06E19)19:00Spřízněné duše (duchové): Pohřben zaživa (S01E07)20:00Paranormální akta: Na mušce děti (S05E13)21:00Ta nejhrůznější místa: Hrůza za branami (S01E05)22:00Paranormální akta: Temné myšlenky (S09E09)23:00Sami s duchy: Panství Malvern (S02E05)01:00Holzerova akta: Pomsta z hrobu (S01E05)02:00Brány do pekla: Zábavní park Lake Shawnee (S02E17)03:00Strašidelná města: Cape May, NJ (S01E06)04:00Sami s duchy: Panství Malvern (S02E05)05:00Spřízněné duše (duchové): Pohřben zaživa (S01E07)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.